Far Cry 6

ObserwujMam (9)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (6)

Terapia wstrząsowa - wiki Far Cry 6


Yarańska opowieść Terapia wstrząsowa dostępna jest na mapie we wskazanym miejscu. Dotrzyj tam i porozmawiaj z dr. Yanny Dabolos. Dowiesz się, że musisz trochę zbalansować swoje czakry, a najlepiej zrobić to łowiąc ryby.

Łowisk na mapie powinieneś mieć już sporo, a jeśli nie masz, to jedno jest np. we wskazanym powyżej miejscu – na zachodzie Yary. W sumie złowić musisz trzy ryby. Mając je, zadzwoń do doktorka, a poznasz drugi etap planu. Chodzi o to, byś nakarmił pelikany. Znajdziesz na wybrzeżu Yary. Pochodź trochę tam i z powrotem, a znajdziesz wreszcie pelikana. Możesz nakarmić jednego trzykrotnie, aby zaliczyć ten etap. Następnie znmów zadzwoni Yanny, a gdy tak się stanie, otrzymasz kolejne wskazówki.

Tym razem chodzi o to, że masz medytować w gnieździe orła. Udaj się w tym celu do wskazanego miejsca i wejdź na szczyt. Stań w gnieździe, schowaj broń i w pozostawaj w bezruchu, aż licznik dobiegnie końca. Gdy tak się stanie, zadzwoni doktorek. Tym razem będziesz musiał zająć się skydivingiem – musisz utrzymywać się w powietrzu na dwadzieścia sekund.

Najłatwiej zrobić to korzystając z opcji desantu na dowolną bazę (na mapie masz opcję szybkiej podróży i desantu). Podczas opadania aktywuj skydiving i leć! Jak za pierwszym razem się nie powiedzie, nie przejmuj się. Spróbuj ponownie. Znowu zadzwoni doktorek i powie, byś wybaczył swoim wrogom. Musisz podejść do nich po cichu podejść i zlikwidować. Udaj się więc do dowolnej bazy czy posterunku. Każde zabójstwo wykonaj maczetom, a po rozmowie z doktorkiem wybierz się na spotkanie z nim. Opowieść dobiegnie wówczas końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1599 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?