Far Cry 6 (PS4) - okladka

Far Cry 6 (PS4)

Premiera:
07 października 2021
Premiera PL:
07 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Far Cry 6 (PS4)
Materdea @ 12:11 11.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 46h 17min

+ czaswięcej

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona marki przenosi gracza na tropikalną wyspę Yarna, by stawić czoło opresyjnemu reżimowi pewnego dyktatora.

Historia Far Cry 6 w roli bohatera osadza przywódcę ruchu oporu imieniem Dani Rojas. Jest tubylcem na wyspie Yarna, którego ludność powstała przeciwko rządzącemu od lat twardą ręką dyktatorowi, Antonowi Castillowi.

Rozgrywka Far Cry 6 oferuje, podobnie do poprzednich odsłon, otwarty świat - ten bez skrępowania możemy zwiedzać już od początku gry. Tropikalna wyspa brodzi w egzotyczną florę oraz faunę - tę ostatnią możemy zabijać i zdobywać w ten sposób cenny surowiec w postaci np. skór. Gameplay opiera się na wykonywaniu kolejno zlecanych przez postacie niezależne misji. Ich struktura zaś stoi przede wszystkim dynamicznymi wymianami ognia z rządowymi siłami Castile'a.

W rolę Anotna Castilla wcielił się aktor Giancarlo Esposito z serialu Breaking Bad. Far Cry 6 poza kampanią dla pojedynczego gracza oferuje także moduł wieloosobowy - tryb kooperacji. Do gracza może dołączyć znajomy i razem przejść z nim wątek fabularny.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Far Cry 6 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?