Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Wybrana broń - wiki Far Cry 6


Operacja Wybrana broń pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz zadanie Pułapka na turystów. By rozpocząć jej realizację, musisz się udać na spotkanie z Yeleną.

Podczas konwersacji dowiesz się, że Yelena wie gdzie produkowany jest środek, który wykorzystano na partyzantach w hotelu. Musisz oczywiście zniszczyć rafinerię, która się tym zajmuje, a pomogą Ci w tym partyzanci, z którymi musisz się spotkać. Śmigaj zatem na miejsce.

Po dotarciu do rafinerii, znajdź wejście do środka, np. dzięki drabinie prowadzącej na pomosty ponad rurami (przejdź na lewo, a znajdziesz otwarte drzwi). Ewentualnie wysadź wejście przy pomocy bomby przygotowanej przez oddział partyzantów i zrób zadymę.

Zejdź następnie do piwnic rafinerii i tam też sprzątnij żołnierzy, po czym znajdź komputer, do którego możesz się podłączyć i dać dostęp Yelenie. Zhakuj terminal i poczekaj aż proces pobierania danych dobiegnie końca. Następnie przełącz przycisk na konsoli, po czym uciekaj przez dziurę w ścianie, którą za moment zrobią kompani.

Pędź potem przed siebie i przez kolejne przejścia, a na zewnątrz oddal się od rafinerii, dzięki czemu operacja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1148 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?