Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Duża wysokość - wiki Far Cry 6


Wyprawa po skarb pt. Duża wysokość znajduje się we wskazanym obszarze mapy. Udaj się do niego i odszukaj skrzynkę ze wskazówkami nieopodal zapory. Z notatki dowiesz się, że w pobliskim magazynku prawdopodobnie jest coś cennego, choć nie masz niestety do niego klucza.

Spójrz na zaporę, a zobaczysz, że ktoś zwisa z niej nad wodą. Idź do niego. Nagle spadnie na dół, ale jego zwłoki utkną przy zaporze. Spójrz do góry i skorzystaj z kotwiczki. Przeskocz dzięki niej na drugą stronę, a potem kieruj się do budynku sterowni.

Obejdź sterownie tak (wskakując na dach i zeskakując na coś w rodzaju balkonu z drugiej strony), abyś przez okno spojrzał na drzwi i kłódkę, która nie pozwala Ci wejść do środka. Zniszcz też od razu alarm, który także widać przez okno. Wejdź następnie do środka.

Uwaga: Jeśli drzwi są zamknięte, wczytaj ostatni zapis i spróbuj ponownie. W grze jest błąd.

W środku naciśnij przycisk na pomarańczowym panelu, potem na zielonej szafce, a następnie przekręć zawór na rurze. Gdy to zrobisz, idź do pulpitu sterującego skierowanego na tamę i wciśnij tamtejszy przycisk. Tama się zamknie, a ty będziesz mógł się dostać do klucza obok ciała. Idź z nim do zamkniętej szopy i otwórz drzwi. Znajdziesz tam strzelbę Sprzęt wykopaliskowy.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1244 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?