Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Legenda o La Princesa - wiki Far Cry 6


Wyprawa po skarb pt. Legenda o La Princesa znajduje się we wskazanym miejscu. Udaj się do niego i znajdź pojemnik ze wskazówkami – będzie w chacie na skarpie. Z notatki dowiesz się o podwodnej jaskini. Zeskocz więc na plażę poniżej i uważając na rekiny znajdź wejście do jaskini. Powinieneś mieć powietrza na styk, aby zanurkować, wpłynąć do jaskini i wypłynąć w środku.

Śmigaj następnie do przodu. Przepłyń w kierunku kładki drewnianej i idź w głąb groty. Dojdź do końca, a zobaczysz odseparowany fragment wody. Wskocz tam i przepłyń do kolejnego obszaru. Uważaj na meduzy, zanurkuj i płyń tunelem w stronę desek opartych na ścianie. Szybko się wynurz, uważając na meduzy i wyjdź na brzeg.

Zmierzaj następnie znów w głąb groty. Znowu znajdziesz odseparowany fragment wody. Płyń tam przed siebie, nurkując, rzecz jasna – trzymaj się prawej strony na rozwidleniu, uważaj na meduzy i wypłyń na brzeg. Znajdź tu półkę skalną, po której będziesz mógł wejść wyżej. Potem zerknij w górę i skorzystaj z kotwiczki.

Idź do przodu, a znajdziesz skarb. Otwórz skrzynię, a zgarniesz wisiorek oraz nieco różnych bzdetów. Aby się stąd wydostać, wskocz do dziury obok skrzyni. Znajdziesz się w początkowym obszarze. Znajdź tam wyjście na brzeg, który będzie się łączył z zatoką. Zanurkuj i będziesz wolny.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1299 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?