Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Prawo do imprezowania - wiki Far Cry 6


Operacja Prawo do imprezowania pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję Harpun. Aby rozpocząć jej realizację, musisz udać się na rozmowę z Yeleną, co oczywiście zrób.

Po konwersacji, idź za Yeleną, wsiądź do samochodu i obserwuj wydarzenia. Wysiądź na miejscu i znów podążaj za dziewczyną. Na wyspie poczekaj aż Yelena i Jonron się z Tobą spotkają, po czym musisz się zająć dwoma sprawami.

Najpierw znajdź grill na imprezę, rozmawiając z Jonron i idąc za nią. Okaże się że jest pod wodą nieopodal miejsca, w którym Jonron dzieli się z Tobą opowieścią. Wróć z grillem na plażę i podejdź do ogniska. Wejdź z nim w interakcję, by rozpalić grill. Porozmawiaj następnie z Yeleną i idź za nią.

Na miejscu dowiesz się, że potrzebujesz nieco marchewek, a także królika – wszystko znajdziesz nieopodal. Mając nieco jedzenia, znajdź też łowisko. Złów dwie/trzy ryby, a powinieneś mieć 100% celu polegającego na zebraniu jedzenia. Wróć ze wszystkim na grilla.

Wejdź w interakcję z ogniskiem, a potem obserwuj scenki przerywnikowe. Odpal następnie fajerwerki i patrz na widowisko. Wreszcie stracisz przytomność, a gdy się ockniesz operacja dobiegnie końca. Nim wrócisz na główną wyspę, rozejrzyj się dookoła. Gdy zadzwoni Yelena, otrzymasz kolejną operację: Ryk lwa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1272 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?