Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Szmaragdowa czaszka - wiki Far Cry 6


Wyprawa po skarb pt. Szmaragdowa czaszka dostępna jest we wskazanym miejscu mapy. Udaj się tam, a potem znajdź szkatułkę ze wskazówkami, która jest na czymś w rodzaju wieży strażniczej. Z notki dowiesz się o badaniach, które warto pozyskać. Ruszaj w tym celu na odległe wzniesienie.

Znajdziesz tam wejście do groty. W środku idź do przodu. W nieco większej grocie, skorzystaj z kotwiczki i wejdź wyżej. Zejdź potem na dół z drugiej strony i płyń. Wyjdź na brzeg i znowu wespnij się do góry. Wskocz na półkę skalną i śmignij po skarpie do wody.

Wyjdź na powierzchnię, a przy zwłokach znajdziesz szmaragdową czaszkę – weź ją. Okaże się, że czaszka jest pechowa. Wyjdź przez dziurę w ścianie, która powstanie, a następnie udaj się do kolejnego wskazanego miejsca. Będzie tam jeszcze jedna jaskinia – wejdź do niej i do przodu.

Dojdziesz po chwili do dziwnego symbolu na ścianie. Z prawej będzie posąg, w którym możesz wykorzystać czaszkę. Gdy to zrobisz, przejście się otworzy, a wtedy idź dalej. Uważaj, bo w sporej grocie będą krokodyle. Zlikwiduj je i rozejrzyj się dookoła.

Z prawej strony zobaczysz schody. Wejdź na nie, a na końcu skorzystaj z kotwiczki i wskocz na półkę skalną naprzeciwko. Zrób tam użytek z czaszki przy posągu. Obróci się wówczas posąg w centrum komnaty. Gdy tak się stanie, użyj czaszki na schodach z prawej, tam też jest posąg. Otworzą się wówczas wrota na końcu schodów – idź tam. Podbiegnij do ściany przy schodach i wespnij się na nią, a potem zmierzaj przed siebie, uważając na pułapki! Zniszcz deski blokujące drogę, a będziesz mógł się dostać do posągu trzymającego skrzynię – przeszukaj ją, by zgarnąć wisiorek Wojenny taniec Idy.

Po wszystkim, spójrz do góry, użyj kotwiczki i wydostań się na zewnątrz. Wyprawa oczywiście dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1790 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?