Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (5)

Far Cry 6 - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:07 października 2021
Premiera polska:07 października 2021
Producent:Ubisoft
Wydawca:Ubisoft
Dystrybutor:Ubisoft Polska
Gatunek:Strzelanka / Akcja

Fabuła

Akcja Far Cry 6 przenosi nas na fikcyjną wyspę zwaną Yara, na której wcielamy się w kobietę lub mężczyznę o imieniu Dani Rojas. Zabawę zaczynamy na dachu jednego z budynków. Sytuacja szybko się tam komplikuje, a w rezultacie tracimy jednego z przyjaciół i rozpoczynamy ucieczkę przed żołnierzami dyktatora o imieniu Anton Castillo.

Ucieczkę kończymy na łodzi, którą następnie będziemy próbowali dopłynąć do Stanów Zjednoczonych. Tak jednak się nie dzieje, bo łódź zostaje zaatakowana przez żołnierzy Castillo, którzy wchodzą na pokład. Łódź następnie zostaje zatopiona, a Dani dociera na plażę pobliskiej wyspy. Stamtąd rusza w głąb dżungli, aby znaleźć kwaterę główną partyzantów zwanych Libertad. Ich przywódczynią jest Clara Garcia.

Po rozmowie z Clarą, Dani otrzymuje jedno - wydawać by się mogło proste - zadanie: musi dotrzeć do rozrzuconych po wyspie Yara innych komórek partyzantów, a następnie zachęcić je do współpracy. Ruszamy więc do dowódcy jednej z nich - dowolnej, aby nawiązać kooperację. W tym momencie wątek fabularny Far Cry 6 zaczyna się rozkręcać na całego.Tryby rozgrywki

Far Cry 6 to nie tylko kampania dla jednego gracza, ale również całkiem rozbudowany tryb współpracy. Nie jest on jednak dostępny od początku opowieści. Dopiero w pewnym momencie otrzymujemy do niego dostęp i możemy cieszyć się wspólną zabawą z jednym towarzyszem.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 185 razy   ●   zmienił(a): 180388 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?