Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Skradzione ostrogi - wiki Far Cry 6


Yarańska opowieść pt. Skradzione ostrogi znajduje się na mapie we wskazanym miejscu, chodzi o farmę Montero. Porozmawiaj tam z niejakim Elvisem Carballo, a dowiesz się, że jego kogut Gordito jest w niebezpieczeństwie. Poprosi Cię, byś odzyskał jego ostrogi, które ma Ramon.

Przyjmij oczywiście robotę i udaj się do miejsca wskazanego na mapie. Znajdź tam spory tunel i wejdź do niego. Potem wejdź do kryjówki Ramona. Okaże się, że Ramon nie żyje. Weź kartę leżącą obok niego i otwórz pobliskie drzwi. Idź powoli do przodu.

Przeszukaj kolejne pomieszczenia, a zgarniesz koguta El Dorado oraz notkę na temat tego, że ostrogi są w El Pollo Loco. Idź zatem dalej, po schodach na dół i do dziwnej groty. Zmierzaj cały czas do przodu, zniszcz zabite dechami przejście, a wkroczysz do naprawdę podejrzanego miejsca.

Sprzątnij koguta, który tam będzie, a potem wynoś się stąd. Uciekaj, aż wyjdziesz z bunkra. Wróć z ostrogami do zleceniodawcy. Porozmawiaj z nim, a opowieść dobiegnie końca. Będziesz mógł też rozpocząć kolejną opowieść z Elvisem, Na miękko.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1046 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?