Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

A nuta leci dalej - wiki Far Cry 6


Wyprawa po skarb pt. A nuta leci dalej znajduje się we wskazanym miejscu. U celu znajdź jaskinię Idanza. Przy wejściu do niej będzie skrzynka ze wskazówkami. Przeczytaj notatkę, a dowiesz się o pendrivie, który warto znaleźć. Wejdź zatem do środka, niszcząc deski i rozpocznij poszukiwania.

W środku idź oczywiście przed siebie. W sporej zalanej wodą grocie są zamknięte drzwi. By je otworzyć, musisz przywrócić zasilanie. Idź zatem po schodach do góry. Gdy dojdziesz do baru, zerknij na sklepienie i skorzystaj z kotwiczki, by wejść jeszcze wyżej. Znajdziesz tam dźwignię, którą włączysz zasilanie.

Wróć teraz do zamkniętych drzwi, uważając na wodę. Weź przydatne rzeczy i wskakuj na pobliską półkę skalną – zmierzaj tam przed siebie. Wspinaj się po kolejnych uchwytach, potem nieco w bok i znów do góry, aż znajdziesz kolejny bar. Uważając na wodę, przejdź dookoła komnaty.

Przy wodospadzie, zauważysz kolejne uchwyty, którymi wejdziesz jeszcze wyżej. Raz w lewo, raz w prawo, raz do góry i będziesz na szczycie – wylicz odpowiednio skoki, by następowały pomiędzy wyładowaniami elektrycznymi. Przejdź przez tunel i skorzystaj z kotwiczki.

Zsuń się na dół, rozhuśtaj i skocz na bezpieczny fragment terenu. Przeszukaj okolicę i schodami do góry. Stamtąd znowu musisz skorzystać z kotwiczki i zahaczyć ją przy sklepieniu. Następnie musisz przeskoczyć na drugą stronę komnaty – wylicz to odpowiednio. Dotrzesz w ten sposób w okolicę didżejki. Znajdziesz w niej pendrive oraz skrzynię ze skarbem (pistolet 1911). Didżejka opadnie nieco na dół, co pozwoli Ci wrócić na zewnątrz. Oczywiście poszukiwania dobiegną końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1628 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?