Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1053)Gram (443)Ukończyłeś (694)Kupię (301)

Siostrzyczki - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Podczas zwiedzania obozu, we wschodniej jego części, jesteśmy świadkami nieprzyjemnego incydentu. Podchodzimy porozmawiać z wyrzuconym żołnierzem i wysłuchać jego opowieści.

Następnie udajemy się do domu na klifie, badamy plażę nad rzeką i sprawdzamy cmentarz za budynkiem. Jeśli chcemy, możemy zasięgnąć języka u Livy, medyczki w burdelu.Warto najpierw zajrzeć za izbę, gdzie znajdziemy cztery nagrobki – inskrypcje na nich pomogą nam w pewnej zagadce. W szczególności zwróćcie uwagę i zapamiętajcie symbole na nagrobku Malgeta.

Teraz wchodzimy do domu. W środku nie ma niczego ciekawego, więc rozglądamy się w okolicy. Obok jednej ze ścian stoi stos beczek, który możemy zniszczyć – czynimy to znakiem Aard. Schodzimy po drabinie do piwnicy i zapalamy świece zgodnie z tym, co napisane było na nagrobku wspomnianego Malgeta (stoimy od strony sterty śmieci w pomieszczeniu):

  • totem po lewej;
  • totem po prawej;
  • totem na środku.

W ukrytym pokoju znajdujemy notatki Malgeta. Nie potrafimy ich (zadanie Sprzed stuleci). Informacje przez niego przekazane mogą w pewnym stopniu przydać nam się do wydania osądu, aczkolwiek nie muszą.

Ostatnim krokiem jest dotarcie do plaży po godzinie 23. Rozmawiamy ze zjawami i albo zabijamy je teraz, albo wracamy porozmawiać z Mawrikiem. W przypadku drugiego wyjścia, gdy dotrzemy do żołnierza i spytamy go wprost o to, czy jest mordercą, obruszy się i sam pójdzie rozwiązać problem. Będziemy musieli znów wrócić na plażę w nocy i znajdziemy jego ciało, zaś sami staniemy do walki z gigantycznym potworem.

Jeśli poprosimy Mawrika o pomoc i stawienie się przy plaży, wtedy także będziemy musieli dotrzeć tam o 23. Razem z nim spotkamy upiory i albo pozwolimy siostrzyczkom na zabicie Kaedweńczyka (ponownie stoczymy nierówny bój z ogromną poczwarą), albo razem z nim staniemy do walki przeciwko upiorom. Tylko w przypadku ostatniego wariantu dowiemy się wtedy całej historii.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1909 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?