Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1009)Gram (436)Ukończyłeś (670)Kupię (302)

Teoria spisku - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


(Patrz: Preludium do wojny - Kaedwen) Usłyszymy wołanie królewskiego doradcy – czarodzieja Detmolda. Po podziale obowiązków w związku z rozpędzeniem upiornej mgły i odczynieniem klątwy ciążącej na Henselcie musimy ruszyć w głąb obozu aby porozmawiać z żołnierzami o spisku przeciw władcy Kaedwen.

Akcja tej misji może zostać popchnięta po zadaniu W piwie prawda lub Rzeźnik z Cidaris!

Gdy zdobędziemy wiedzę na temat kwadratowych monet udajemy się do burdelu przy obozie i gospodynię tego zacnego przybytku prosimy o Świszczącą Zośkę. Musimy odpowiedzieć jej usłyszane wcześniej hasło i zejść do jaskini. W środku czeka nas potyczka z wieloma spiskowcami oraz Vinsonem Trautem, który jest najsilniejszym przeciwnikiem.

Po wszystkim zabieramy przedmioty Vinsona i opuszczamy pomieszczenie pierwszymi drzwiami po prawej stronie. Rozmawiamy z Jaskrem oraz Detmoldem – teraz musimy czekać na dalszy rozwój wypadków.

(Patrz: Wieczna bitwa) Po rozproszeniu upiornej mgły w zadaniu otrzymamy informację o tym, że spiskowcy spotykają się dziś w chacie na klifie. Na miejscu spotykamy Vernona Roche’a wraz z pozostałymi zdrajcami stanu. Krótka wymiana zdań i ruszamy do obozu Kaedwen. Niestety, namioty Temerczyków są puste, a na nas czekali tylko wrogo nastawieni żołnierze. Likwidujemy ich i biegniemy do kantyny. Teraz pozostaje tylko wziąć udział w bitwie o Vergen (zadanie Atak na Vergen)!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1399 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?