Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1043)Gram (440)Ukończyłeś (688)Kupię (301)

Koszmar Baltimore'a - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


(Patrz: W pogoni za magią) Jeśli znajdziemy odpowiedni kamień pamięci, w przekaźniku oglądamy sen krasnoluda uciekającego przed swoim oprawcą. W Vergen, niedaleko kopalni, znajdziemy dom Baltimore’a, bo tak miał na imię nasz bohater. Przed nim siedzi Thorak, z którym rozmawiamy.

Po otrzymaniu pozwolenia na przeszukanie mieszkania, w środku znajdujemy ścianę możliwą do zniszczenia znakiem Aard. Za nią jest mapa-wiersz wskazująca pewne miejsce. Zaniepokojony hałasami Thorak spyta czy znaleźliśmy coś wartego uwagi. Możemy powiedzieć mu prawdę lub też nie.

Kierujemy się do legowiska harpi. Nieopodal znajdziemy runiczny klucz, zaś teraz naszym celem jest przydrożny ołtarz. Od niego idziemy ku zachodowi – ścieżka zaprowadzi nas do ukrytego warsztatu Baltimore’a, który otworzymy dzięki znalezionemu kluczowi. Po przeszukaniu pomieszczenia pojawi się Thorak wraz z kompanami.

Jeśli wcześniej powiedziałeś mu, że znalazłeś mapę-wiersz, to teraz będziesz mógł zwrócić notatki legendarnego kowala jego uczniowi i zakończyć to zadanie. Jeśli jednak odmówisz, bądź nie powiedziałeś Thorakowi prawdy, wtedy czeka Cię walka.

Po nagrodę wracamy do Cecila Burdona.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1172 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?