Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1009)Gram (436)Ukończyłeś (670)Kupię (302)

Kejran - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Przebywając w karczmie do środka wpada rozkrzyczany wieśniak. Na przystani pojawił się potwór – ruszamy to sprawdzić. Okazuje się, że osiadły na dnie dopływy kejran urósł do takich rozmiarów, że szuka pożywienia bardzo blisko brzegu. Wraz z przebywającą na miejscu czarodziejką – Shealą de Tancarvill – postanawiamy rozprawić się z poczwarą.

Miejscowi kierują nas do Cedrika, który prawdopodobnie wie wszystko na temat tego, co żyje w Dolinie Pontaru. Udajemy się do okolicznej wioski, Bindugi, gdzie przebywa elf. Cedric sugeruje, by najpierw solidnie przygotować się do walki, ponieważ potwór jest bardzo trujący. Elf pomoże nam w stworzeniu antidotum, ale najpierw potrzebuje próbki jadu z leża poczwary.

Po zebraniu próbki jadu kejrana, Triss zaoferowała nam recepturę na antidotum dla trującej substancji. Do jego sporządzenia potrzebujemy rośliny zwanej cieniokostem. W celu zasięgnięcia eksperckiej opinii możemy udać się do Cedrika lub kontynuować wątek i ruszać do Sheali w celu rozpoczęcia wykonywania zlecenia.

Jeśli czujemy się na siłach, zgłaszamy swoją gotowość czarodziejce de Tancarvill. Docieramy do kryjówki bestii i rozpoczyna się walka. Naszym zadaniem jest układanie na ziemi znaku Yrden, a więc pułapki, by uderzające o podłoże macki mogły się w niego złapać. Wtedy podbiegamy i ucinamy ją delikwentowi. Manewr powtarzamy aż do rozpoczęcia sekwencji QTE.

Po starciu warto zebrać biologiczne pozostałości kejrana.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1448 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?