Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1009)Gram (436)Ukończyłeś (670)Kupię (302)

Oblężenie Vergen - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Gdy odczarujemy upiorną mgłę, budzimy się w domu Filippy Eilhart. Nie bacząc na wyjaśnienia ruszamy do pomocy przy oblężeniu Vergen. Ruszamy porozmawiać z Zoltanem Chivayem – następnie na murach pomagamy mu z mechanizmem od kotłów z olejem. Musimy uważać na keadweńskich rycerzy.

Wracamy teraz do drugiej bramy, a następnie wbiegamy na mury. Odpieramy dwie fale wojowników i w towarzystwie Saskii schodzimy do zablokowanego tunelu, aby zbadać, czy nikt z zewnątrz nie dał rady się przedostać.

Na miejscu zastajemy dwie grupy najemników. Później ścieramy się z potworami zamieszkującymi te tereny, a także z ostatnimi najemnikami pod wodzą Detmolda. Jednak Smokobójczyni w ostatni momencie ratuje nas i razem opuszczamy tunele.

Na murach odpieramy kolejną falę przeciwników. W tym czasie wracam Iorweth wraz z posiłkami, co skutecznie pomaga obrońcom Vergen. Teraz musimy przedostać się do elfa, przebiegając przez niemal pół miasteczka. Najpierw skieruj się na koniec muru i zejdź po drabinie. Po drodze likwidujemy kolejne grupy oponentów. Kiedy wykonamy tę część zadania, naszym następnym celem jest odeskortowanie Zoltana do dźwigni, aby mógł zamknąć bramę. Na koniec przeszukujemy komnatę Filippy Eilhart.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 5 razy   ●   zmienił(a): 16670 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?