Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1009)Gram (436)Ukończyłeś (670)Kupię (302)

Gdzie jest Triss Merigold? - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Starcie z królobójcą nie zakończyło się po naszej myśli. Letho wymknął się i postanowił porwać Triss, aby móc teleportować się do Aedirn. Musimy ruszyć jej na ratunek – biegniemy do karczmy we Flotsam.

W mieście wybuchł pogrom. W gospodzie możemy rozwiązać konflikt pomiędzy długouchymi, a atakującymi ich ludźmi. Po tym Jaskier zdradza nam, że Triss była widziana na piętrze, w kwaterze Sheali. Udajemy się tam z bardem i analizujemy pobojowisko pozostawione przez Letho – istotnym punktem jest świetlik w ścianie bezpośrednio sąsiadującej z zamtuzem.

Zaglądamy do izby obok. Przepytujemy Garwenę i ruszamy szukać Cedrica. Żeby wytropić jego ślady krwi musimy użyć eliksiru o nazwie kot. Reszta zależy tylko od obranej ścieżki, ponieważ będąc już w lesie, łatwo zmylić trop.

Po odszukaniu elfa, ten zdradza nam, że królobójca faktycznie dotarł do Triss i porwał ją. Cedric próbował walczyć z napastnikiem, jednak okazał się zbyt silny i szybki. Elf ostatecznie umiera.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 978 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?