Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1009)Gram (436)Ukończyłeś (670)Kupię (302)

Malena - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Przed jednym z domostw we Flotsam, grupa strażników obrzuca oskarżeniami pewną elfkę. Podchodzimy bliżej, żeby przysłuchać się nieco dokładniej. Okazuje się, że jest – podobno – winna szpiegowania na rzecz Wiewiórek.

Aby sprawdzić te przypuszczenia, decydujemy się udać do okolicznej jaskini i sprawdzić, czy ciała dwóch zwabionych przez Melenę strażników faktycznie zostały poharatane przez nekkery.

W środku czeka nas wyłącznie walka z małymi i szybkimi poczwarami. Kierujemy się po śladach krwi. Gdy odnajdziemy trupy wychodzimy na zewnątrz.

Możemy ochronić elfkę mówiąc, że wojaków zabiły nekkery – wtedy Melena, w ramach wdzięczności, zaprosi nas na małe tête-à-tête, jednak będzie to pułapka i zostaniemy zaatakowani przez oddział Scoia’tael. Możemy potwierdzić przypuszczenia strażników i wysłuchać Meleny. Wraz z oddziałem zbrojnych pójdziemy za elfką, również prosto w zasadzkę. Możemy też od razu nie dać wiary jej słowom i natychmiast skazać na stryczek.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1001 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?