Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

ObserwujMam (1009)Gram (436)Ukończyłeś (670)Kupię (302)

Królewska krew - wiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Jednym ze składników antidotum jest królewska krew. Jedynym osiągalnym reprezentantem „błękitnej krwi” jest Stennis, który znajduje się w Vergen. Udajemy się do niego po próbkę. Ten jednak kategorycznie odmówi. Zadanie to kontynuujemy po oddaniu chusty Triss Filippie (patrz: Gdzie jest Triss Merigold?).

Przybiega posłaniec z informacją, że chłopi oskarżyli Stennisa o otrucie Saski. Samosąd wydaje się nieunikniony. Wśród tłumu musimy przeprowadzić rekonesans, który mógłby dać jakiś pogląd na tę sprawę.

Rozmowa z reprezentantem krasnoludów, Halldorem Halldorsonem, uaktywni w dzienniku nowe zadanie (Patrz: Podejrzany - Thorak). Z kolei rozmowa z reprezentantem ludzi, aerdińskim chłopem, uaktywni inne zadanie (patrz: Ściany mają uszy). Jeśli zbyt długo będziemy buszować pomiędzy wzburzonymi chłopami, a szlachtą, nie wykonamy powyższych misji i będziemy zmuszeni natychmiast wydać wyrok.

Po wysłuchani racji obu stron tego konfliktu możemy zdecydować, czy wydać Stennisa na śmierć chłopom, czy zaplanować dla niego uczciwy proces. Jeśli wybierzemy pierwszy wariant, będziemy mogli natychmiast zabrać próbkę królewskiej krwi. Jeśli wybierzemy drugi wariant, krew będziemy musieli pobrać od samego Henselta – jest to jeden z etapów z zadania Gdzie jest Triss Merigold?.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1289 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?