Resident Evil 4 Remake

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Rozdział 16 - wiki Resident Evil 4 Remake


Zaczynasz w laboratorium. Mając kontrolę nad Leonem, rozejrzyj się dookoła, a potem idź przed siebie. Na zewnątrz, zerknij do góry, a dostrzeżesz skarb (Velvet Blue) wiszący pod sufitem, zestrzel go, a potem podsadź Ashley do góry z lewej strony. Spuści ona drabinę, więc wejdź po niej i do przodu. Droga cały czas będzie jedna, a dzięki niej wejdziesz do sporej jaskini.

W grocie znajdziesz przerośnięte owady, a obok pierwszego będzie ukryta ścieżka w lewo. Przykucnij, by przejść pod kamieniem i dotrzyj do końca jaskini. Będzie tam skarb – znajdziesz go na kamiennej tablicy, a chodzi o Wisiorek Iluminados. Masz wszystko, więc wróć się i na rozdrożu idź w przeciwną stronę.

Za moment dojdziesz do przejścia na zewnątrz. Nie korzystaj z niego jednak. Zamiast tego zerknij do skrzyni, a znajdziesz złotą sztabę. Weź ją i wejdź do pomieszczenia z handlarzem oraz maszyną do pisania, wskazuje je fioletowa pochodnia. Wewnątrz zbierz przydatne rzeczy i sprzedaj co możesz, albowiem zaraz czeka cię finalny pojedynek z Osmundem Saddlerem. Gdy będziesz gotowy, wyjdź na zewnątrz i obejrzyj przerywnik.

Osmund Saddler - jak pokonać


Walka z Saddlerem nie jest jakoś przesadnie skomplikowana. Przebiega ona w dwóch etapach. Najpierw walczymy z pająkopodobną pokraką…

Po wygranej, obejrzysz scenkę przerywnikową, która zakończy pojedynek. Następnie czeka Cię jeszcze ucieczka. Najpierw na piechotę, a gdy dotrzesz do skutera wodnego, także z jego pomocą. Finalnie wydostaniesz się z wyspy i obejrzysz jeszcze jedną scenkę. Zakończy ona główny wątek fabularny gry.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1564 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?