Resident Evil 4 Remake

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Resident Evil 4 Remake - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:24 marca 2023
Premiera polska:24 marca 2023
Producent:Capcom
Wydawca:Capcom
Gatunek:Akcja / Przygodowa

Fabuła

Akcja Resident Evil 4 przenosi nas do roku 2004, kiedy agent rządu USA, Leon S. Kennedy, wyrusza na misję, której celem jest odzyskanie córki amerykańskiego prezydenta, Ashley Graham. Dziewczyna porwana została przez tajemniczych kultystów, a wszystkie tropy wskazują na to, że przetrzymywana jest w Hiszpani.

Leon wyrusza w związku z tym do Hiszpani, a tam szybko trafia do wioski, w której natrafia na przedstawicieli kultu Los Iluminados. Przedstawicieli, którzy nie są pokojowo nastawieni. Kiedyś byli to głównie prości farmerzy, a obecnie kontroluje ich pasożyt zwany Las Plagas. Przez niego wieśniacy zamieniają się w żadnych krwi szaleńców, skłonnych do morderstw.

Pierwszą lokacją, do której trafia Leon jest wioska, a tam zostaje pojmany przez jej wójta, tudzież szefa, zwanego Bitores Mendez. Gdy jest w niewoli protagoniście wstrzyknięty zostaje pasożyt, czyli Las Plagas, a niedługo potem poznajemy byłego policjanta z Madrytu, Luisa Serę. Bohaterowie współpracują, by uciec, ale następnie ich drogi się rozchodzą.

Leon znajduje wreszcie Ashley - dziewczyna więziona jest w kościele. Obaj uciekają, a niedługo po tym poznajemy dokładne plany tego, co zamierza zrobić szef Los Iluminados... Są one oczywiście związane z pasożytem oraz jego możliwością kontrolowania umysłów. Jakież to plany? Najlepiej przekonać się na własną rękę...Tryby rozgrywki

Resident Evil 4 Remake zadebiutował wyłącznie z kampanią fabularną, przeznaczoną dla jednego gracza. Mniej więcej dwa tygodnie po premierze w sieci pojawiła się darmowa aktualizacja, która wprowadziła do gry tryb zwany The Mercenaries, w którym mamy do czynienia z sieciową współpracą pomiędzy graczami.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 133 razy   ●   zmienił(a): 209218 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?