Resident Evil 4 Remake (PS4) - okladka

Resident Evil 4 Remake (PS4)

Premiera:
24 marca 2023
Premiera PL:
24 marca 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Resident Evil 4 Remake (PS4)
Materdea @ 20:12 09.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 0min

+ czaswięcej

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy Capcom postanowili kroczyć kierunkiem wytyczonym przez poprzednie projekty - Resident Evil 2 Remake oraz Resident Evil 3 Remake - decdydując się nie tylko podbić grafikę, ale praktycznie niemal zbudować grę od zera.

Fabuła Resident Evil 4 Remake ponownie pozwala wcielić się graczowi w postać Leona S. Kennedy'ego, który po wydarzeniach z posterunku policji w Racoon City z Resident Evil 2 nabrał formy oraz krzepy, a także awansował: na agenta specjalnego rządu Stanów Zjednoczonych. Od tamtych wydarzeń minęło już sześć lat, a rząd Stanów Zjednoczonych zniszczył słynną korporację Umbrella. Teraz Leon staje przed kolejnym zadaniem: odnalezieniem córki prezydenta, Ashley Graham, porawanej przez tajemniczy kultu Los Illuminados.

Rozgrywka Resident Evil 4 Remake trzyma się ram oryginału, lecz dostosowano ją do dzisiejszych standardów. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest przemierzanie upiornych miejsc, broniąc się przed potwornymi poczwarami. Oprócz standardowych zombie czekają na nas także specjalne mutanty wymagające ostrożności i nierzadko kreatywności w walce z nimi. Całość utrudnia bardzo skąpy zapas amunicji oraz rzadko rozmieszczone apteczki.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?