Resident Evil 4 Remake

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Jak powiększyć inwentarz? - wiki Resident Evil 4 Remake


Inwentarz w Resident Evil 4 Remake jest mocno ograniczony. Na szczęście nie jesteś skazany na początkową jego pojemność do końca gry. Inwentarz można bowiem rozszerzać.

Aby powiększyć pojemność walizki, trzeba skorzystać z usług handlarza. Każdy kolejny upgrade kosztuje nieco więcej, a inwestycję rozpoczynamy od 10 000 ptas. Daje Ci to kilka dodatkowych kolumn oraz rzędów, dzięki czemu możesz pomieścić więcej przedmiotów.

Nowe walizki znajdujesz w zakładce zakupów. Nie są one dostępne jednak od początku. Pojawiają się po tym, jak przejdziesz kilka rozdziałów. Najpierw pojawia się pierwszy upgrade, a nieco później kolejny. Dzięki temu w miarę regularnie jesteś w stanie poszerzać pojemność inwentarza.

Pamiętaj też o tym, że nie musisz ze sobą nosić wszelkiej broni. Niepotrzebny oręż możesz przerzucić do skrzyni, która jest dostępna nieopodal stanowiska handlarza. W ten sposób pozbędziesz się też dodatków do broni. Niestety nie możesz tego zrobić z amunicją oraz przedmiotami jednorazowego użytku. Jesteś je zmuszony nosić.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1031 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?