Resident Evil 4 Remake

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Rozdział 11 - wiki Resident Evil 4 Remake


Zaczynasz od scenki przerywnikowej. Po niej przejmiesz kontrolę nad Leonem, a gdy tak się stanie, ruszaj do przodu. Natrafisz tu na jakieś przydatne graty oraz na handlarza. Skorzystaj z jego usług, zapisz postępy i namierz drabinę, którą możesz wyjść do góry.

Kopalnia


Na torach, zerknij do skrzyń z prawej, a potem śmigaj w przeciwnym kierunku. Za moment dojdziesz do gruzowiska. Wróć się wówczas kawałek i idź do odnogi prowadzącej na lewo. W większej komnacie będzie grupa wieśniaków, tudzież górników. Przeskocz przez żółtą barierkę i bądź gotowy do walki. Ogólnie szaleńców będzie tu mnóstwo, w tym dwaj z piłami łańcuchowymi. Przemieszczaj się, bierz amunicję od kompana, a wreszcie zwyciężysz. Przeszukaj wtedy dokładnie miejscówkę.

Uwaga: Są tu dwa skarby. Jeden na schodach z prawej – zerknij do góry, a dostrzeżesz wiszącą nad ziemią klatkę. Drugi w skrzyni po przeciwnej stronie.

Mając wszystko, wejdź na schody z lewej. Wejdziesz w ten sposób do niewielkiego pomieszczenia, jakby sterowni. Pociąg za tamtejszą dźwignię, a zobaczysz jak obniża się pomost. Idź do niego i przejdź na drugą stronę. Uważaj oczywiście na kolejnych wieśniaków. Trzymaj się tu prawej, a w zaułku znajdziesz skrzynię ze skarbem (Złota Klepsydra).

Weź jej zawartość, wróć się kawałek i tym razem idź w lewo, by zgarnąć dynamit. Weź też inne przydatne rzeczy i wracaj do gruzowiska – na pomostach trzymaj się lewej, a potem przed siebie. Umieść dynamit na miejscu i uciekaj. Schowaj się w tunelu z lewej, bo inaczej zostaniesz zmiażdżony przez lawinę kamieni. Po eksplozji, idź dalej korytarzem. Za moment dojdziesz do kratki wentylacyjnej, a przy niej odpali się scenka przerywnikowa.

Dwaj Giganci - jak pokonać


Gdy dobiegnie końca, będziesz musiał walczyć z dwoma gigantami. Pojedynek nie jest łatwy, mimo że jednego oponenta sprzątniesz względnie łatwo odpowiednio mocną bronią. Z drugim będzie trudniej. Całe starcie pokazuje powyższy film.

Po zwycięstwie przeszukaj oczywiście okolicę, a następnie podejdź do ściany i podsadź kompana do góry. Otworzy on wtedy pobliskie wrota i będziesz mógł kontynuować. Droga będzie jedna, więc się nie zgubisz na pewno. W kolejnej większej komnacie znajdziesz maszynę do pisania, więc z niej skorzystaj, a także wagonik, do którego wsiądziesz, by pchać dalej wątek.

Przejażdżka kolejką


Przejażdżka jest interaktywna. Wychylaj się do wnętrza łuku, gdy wagonik zacznie się przewracać i niszcz przeszkody oraz przełączaj tory, strzelając w ramiona zwrotnic. Likwiduj też pojawiających się co jakiś czas przeciwników. Wreszcie dojedziecie do celu i wyskoczycie z wagonika, a wtedy śmigaj w jedynym możliwym kierunku.

Wejdź po schodach do góry i zerknij do pomieszczenia z prawej. Sprzątnij pokraki, przeszukaj okolicę, otwierając skrzynię ze skarbem (Flakon) i niszcząc nakręcaną laleczkę, po czym idź dalej do góry. Dojdziesz za moment do drugiego wagonika. Wsiądź zatem do niego, no i powtórz cały proces raz jeszcze.

Po przejażdżce skorzystaj z pobliskiej maszyny do pisania, by zarejestrować postępy i idź w jedynym możliwym kierunku. Uważaj, bo natrafisz tu na robale. Gdy zobaczysz oświetloną komnatę jaskini (z prawej) wejdź do niej i przeczytaj niebieską kartę, by dostać zlecenie (Zniszcz wszystkie wejścia do ula – to dziwne żółte i pulsujące twory na skałach).

Zlecenie - Insect Hive


Po zgarnięciu roboty, zerknij na lewo i do góry. Zobaczysz pierwsze wejście. Zniszcz je. Następnie idź tunelem z prawej do góry. Na końcu przejścia znajdziesz kolejne wejścia do ula – zniszcz je oczywiście. Jak się dobrze ustawisz, zobaczysz stąd pozostałe trzy wejścia. Zlikwidowanie ich będzie oznaczało koniec dodatkowej roboty. Idź wtedy dalej tunelem.

Uwaga: W tunelu trzymaj się prawej strony, a namierzysz skrzynię ze skarbem (Będzie w niej Złota sztaba).

Wreszcie wyjdziesz z tunelu, a wtedy idź na prawo i w dół. Gdy zauważysz wąskie przejście (trzeba kucnąć z prawej), wejdź do środka, a namierzysz handlarza. Będzie tu też maszyna do pisania, więc warto skorzystać z niej i zapisać postępy. Następnie wróć na zewnątrz i idź dalej na prawo. Dojdziesz za moment do windy, a wówczas wciśnij przycisk, by jechać do góry. Na końcu przejażdżki czeka cię walka na noże z Krauserem.

Jack Krauser - jak pokonać


Walka opiera się przede wszystkim na stosowaniu uników oraz parowaniu ciosów. Gdy Krauserem zostanie oszołomiony, podejdź do niego i kopnij, a następnie wyprowadź jeden lub dwa ciosy nożem. Proces powtarzaj, aż wreszcie zwyciężysz i obejrzysz kolejny przerywnik. Tym razem z Luisem. Otrzymasz w jego ramach klucz, który pozwoli Ci zrealizować kolejny etap przygody. Zrobisz to w ramach następnego rozdziału, albowiem bieżący dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 6 razy   ●   zmienił(a): 4678 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?