Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 16 - Rozdroże: Dante; walka z Królem Cerberem - wiki Devil May Cry 5


Rozpoczynając podrasuj umiejętności bohatera, a następnie wkraczaj do wirtualnego świata. Pierwsze co musisz zrobić, to wskoczyć do wielkiej dziury przed Tobą. Trzymaj się boku, aby zebrać wszystkie kule, idąc na dół.

Gdy dotrzesz do podnóża leju trafisz na arenę, więc bądź gotowy. Pokonaj oponentów, po czym idź dalej w jedynym możliwym kierunku, ponownie schodząc na dół i walcząc na kolejnej arenie. Wygraj i idź przed siebie.

Staniesz przed kolejną przepaścią. Możesz albo skoczyć w dół, albo przeskoczyć na drugą stronę i iść tunelem do przodu. Finalnie i tak wreszcie trafisz na dół oraz kolejną arenę. Także i na niej zwycięż, aby móc iść dalej.

Gdy dojdziesz do kolejnego leja, powoli zeskakuj w dół albowiem w jednym z otworów będzie kryształowe drzewo pełne czerwonych kul. Zniszcz je, a następnie nie zeskakuj w dół lejem, ale skorzystaj z korytarza za drzewem. Przejdź przez niego, a potem przeskocz na platformę z niebieską kulą przed tobą. Następnie na platformę po prawej stronie. Będzie tam Tajna misja 12.

Tajna misja 12 - Misja ta polega na zbieraniu czerwonych kul. Musisz zgromadzić ich odpowiednią ilość, co oczywiście robisz ubijając przeciwnika. Nie bądź jednak zachłanny i najpierw odskocz od wroga. Poczekaj aż pochłonie krew, a wtedy będzie Ci dawał więcej kul.

Na dole dostrzeżesz przed sobą fragment niebieskiego kryształu. Niestety nie uda Ci się do niego dostać. Zeskocz więc na dół, pokonaj przeciwników i śmigaj dalej, na kolejną arenę. Pokonaj oponentów i kontynuuj drogę w dół, aż dotrzesz do posągu. Podrasuj umiejętności, po czym idź dalej, wąskim lejem za posągiem na dół.

Trafisz w ten sposób do bossa. Czeka tu na Ciebie Król Cerber. Po zwycięstwie obejrzysz oczywiście scenkę przerywnikową, a po niej otrzymasz całkiem nową broń, nunchaku zwane Król Cerber. Misja dobiegnie też końca.

Walka z Królem Cerberem


Król Cerber to jeden z trudniejszych przeciwników w Devil May Cry 5. Mimo to bez większych problemów powinieneś sobie z nim poradzić, jeśli poznasz schematy, którymi się posługuje. Przebieg walki na normalnym poziomie trudności widnieje poniżej.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2173 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?