Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 11 - Powód; walka z Cavaliere Angelo - wiki Devil May Cry 5


Misja Powód zaczyna się oczywiście automatycznie po tym, jak dobiega końca zlecenie wcześniejsze. Inicjuje ją scenka przerywnikowa, po której wcielisz się w postać Dante. W Twoje ręce wpadnie też legendarny demoniczny miecz Spardy.

Gdy przejmiesz kontrolę nad Dante, śmigaj przed siebie. Zbieraj kule i pokonuj napotkanych przeciwników, aż wreszcie dojdziesz do winorośli blokujących drogę dalej. Zniszcz pobliski skrzep, a pojawi się przejście.

Idź nim do przodu, aż trafisz na arenę nieopodal wejścia do sporego budynku. Pokonaj wszystkie pokraki i zmierzaj w stronę budowli. Trzymaj się lewej strony, zejdź piętro niżej i zniszcz drzewo pełne czerwonych kul. Następnie wróć do góry i idź przed siebie – dziurą w murze.

Po drugiej stronie znajdź jedynego przeciwnika lokacji, a potem odszukaj skrzep pod podłogą – zniszcz go, aby móc iść dalej. Nie kontynuuj jednak podróży, zamiast tego wróć się do dziury, którą tu przyszedłeś. Przez to, że wieża się obniżyła, nad ową dziurą jest jeszcze jedna, a tam tajna misja 08. Stań w odpowiednim miejscu i skieruj wzrok na ścianę – ustaw glif i odpal misję.

Tajna misja 08: Twoim celem jest utrzymanie klasyfikacji stylu S w trakcie całego starcia. Oznacza to oczywiście, że nie możesz oberwać i musisz ciągle napierać. Nie musisz jednak pokonać wrogów – ważne jest utrzymanie klasyfikacji stylu.

Po zaliczeniu tajnej misji, zeskocz na dół i idź zniszczyć kolejny skrzep. W sumie będą dwa. Zniszcz jeden i weź fragment niebieskiej kuli, a potem drugie i kontynuuj swoją podróż, wracając do góry i korzystając z nowo otwartego przejścia. Przeszukaj dokładnie zapadniętą wieżę (zainteresuj się niewielkim pomieszczeniem z globusem), a znajdziesz wyrzutnię pocisków nazwaną Kalina Ann.

Droga dalej będzie w prawej części zawalonego przejścia, tam gdzie była dziura w podłodze ze skrzepem. Przejdź przez nią, a trafisz na ulice. Tam zaś będziesz miał przyjemność obejrzeć krótki przerywnik i natrafisz na nowego przeciwnika, Judecca Piekielnego. Aby wygrać pokonaj najpierw jego, a dopiero potem zajmij się jego pomocnikami. Następnie idź dalej.

Trzymaj się lewej strony, a znajdziesz zrujnowany budynek, po którym możesz się wspiąć do góry. Na szczycie natrafisz na arenę, a po niej będziesz mógł iść dalej. Za wygraną dostaniesz fragment fioletowej kuli, więc koniecznie go zabierz przed ruszeniem w dalszą drogę. Po przejście dłuższego korytarza znajdziesz posąg do poprawiania umiejętności. Skorzystaj z niego i idź dalej.

Przejdziesz kawałek, a odpali się scenka przerywnikowa, po której walczyć będziesz z bossem. Czeka Cię pojedynek z Cavaliere Angelo. Wygraj  z nim, a obejrzysz jeszcze jeden przerywnik i dostaniesz całkiem fajną nową zabawkę, motocykl Cavaliere. Misja dobiegnie tu też końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2829 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?