Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Prolog - wiki Devil May Cry 5


Zaczynasz w dość dziwnym miejscu. Idź zatem przed siebie, podążając za V, którego poznałeś wcześniej w ramach scenki przerywnikowej. Pędząc za V postępuj wedle wskazówek na ekranie, a poznasz wszystkie najważniejsze elementy gry.

Po chwili natrafisz na demonicznego owada. Pokonaj go, a otrzymasz czerwoną kulę - magiczny kamień, który możesz wymieniać na broń oraz umiejętności; ewentualnie możesz też przywrócić sobie utracone życie. Pierwszy owad będzie jedynie przedsmakiem głównego pojedynku. Gdy go wygrasz, kontynuuj podróż do przodu.

Niebawem znowu zostaniesz zaatakowany, więc przygotuj się do walki. Wygraj, a odpali się scenka przerywnikowa, po której będziesz kontynuował zwiedzanie dziwnego świata. Standardowo, idź przed siebie, zwalczając pojawiające się owady.

Po kolejnej scence znajdziesz się przed areną bossa, Urizena – króla demonów. Wejdź na nią, a po krótkim przerywniku będziesz się z nim musiał zmierzyć. Tym razem jednak nie zwyciężysz, albowiem tak pojedynek zaprojektowali twórcy. Porażka zainicjuje kilka przerywników, których koniec oznaczał będzie finał Prologu.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1096 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?