Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 3 - Latający łowca; walka z Artemis - wiki Devil May Cry 5


Zadanie zaczyna się od przerywnika. Po nim dowiesz się jak korzystać z tzw. żarzących się platform – to całkiem nowa umiejętność, z której będziesz w stanie korzystać. Zrób więc z niej użytek i przygotuj się do walki.

Pokonaj garść latających pokrak, a potem zrób użytek z kolejnej platformy i przeskocz dalej. Następny dach przeszukaj dokładnie, a znajdziesz czerwone kule oraz fragment niebieskiej kuli. Weź go i kontynuuj podróż.

Na kolejnym dachu znowu będziesz musiał walczyć, a po wygranej ponownie będziesz w stanie skorzystać z platformy. Po przeskoczeniu na kolejny dach, zwróć uwagę, że masz dostęp do dwóch platform. Zrób użytek z tej, dzięki której wrócisz do miejsca, w którym byłeś wcześniej. Potem kontynuuj na następny dach. Gdy to zrobisz, zawali się kawałek konstrukcji i odkryje drogę pod strop. Tam zaś znajdziesz sporo interesujących rzeczy. Między innymi czerwone kule oraz kulę złotą.

Przeskocz na następny dach, a potem dalej do przodu. Na kolejnym dachu rozejrzyj się. Zbierz wszystko i wskocz na dach obok – nie potrzeba do tego uchwytów, ani żadnych sztuczek. Pokonaj przeciwników, zbierz co cenne i wróć się na dach poprzedni. Zerknij dookoła, a dostrzeżesz uchwyt – strzel w niego z broni, a potem skorzystaj z haka, aby przeskoczyć na dach obok. Pokonaj przeciwników i rozejrzyj się. Zauważysz platformę, którą skoczysz w stronę drzewa pełnego czerwonych kul.

Zbierz je wszystkie, a wreszcie wróć na dach poniżej, wejdź na platformę i przeskocz dalej. Znajdziesz tam czerwone kule i kulę złotą. Weź wszystko i kontynuuj skakanie, aż dotrzesz do mrocznego tunelu. Idź nim przed siebie. Zbierz czerwone kule, a potem zniszcz korzeń blokujący drogę dalej. Mając drogę wolną śmigaj przed siebie.

W kolejnym tunelu, pokonasz grupę przeciwników, a gdy to zrobisz idź dalej. Znowu zobaczysz korzenie blokujące drogę – nieopodal jest ich źródło. Zniszcz skrzepy krwi (jest ich kilka), a będziesz mógł śmigać dalej. Przygotuj się tylko na to, że siejąc spustoszenie narazisz się na ataki wrogów.

Uwaga: Na końcu korytarza jest popękana ściana – zniszcz ją, a znajdziesz dodatkowe czerwone kule. Niestety zainicjuje to pojedynek. Bądź gotowy!

Wreszcie droga będzie wolna, więc zrób użytek z przejścia. Nie wspinaj się jednak do góry, a zamiast tego zejdź na dół - jest tam bowiem Tajna misja 02.

Tajna misja 02 - Misja ta ma dość proste zasady. Chodzi o to, aby zniszczyć jak najszybciej czerwone empusy. Z pojedynczą sztuką poradzisz sobie bez kłopotów, a kiedy pojawią się dwa empusy, bądź trzy, staraj się je atakować w grupie.

Po wykonaniu misji, śmigaj do góry. Tam nie przechodź od razu przez dziurę w ścianie. Zamiast tego wyskocz wyżej i skorzystaj z platformy. Znajdziesz w ten sposób fragment niebieskiej kuli. Dopiero mając ją wróć do dziury w ścianie, gdzie obejrzysz przerywnik.

Gdy scenka dobiegnie końca, przeszukaj okolicę i śmigaj dalej. Dojdziesz w ten sposób do sporej biblioteki, którą także musisz przeczesać, uprzednio pokonując dwóch niebezpiecznych przeciwników. Aby przełamać ich obronę, staraj się atakować od tyłu i zadawać możliwie jak najwięcej ciosów. Po walce, przeszukaj górną część biblioteki, w tym żyrandole, a następnie kontynuuj.

Przejdź korytarzem, aż trafisz do sporej komnaty. Przeszukaj ją, skorzystaj z telefonu, aby podrasować umiejętności, i zmierzaj dalej przed siebie. W kolejnym pomieszczeniu czeka Cię pojedynek z bossem, Artemis. Starcie z nią nie jest łatwe, głównie ze względu na to, że demonica jest szybka i potrafi wyprowadzać naprawdę mordercze ciosy. Zwycięstwo zakończy oczywiście niniejszą misję.

Walka z Artemis


Artemis to kolejny boss gry Devil May Cry 5. Podobnie, jak w przypadku pozostałych szefów, poniżej prezentujemy materiał filmowy ukazujący przebieg walki i sposób wygrania na normalnym poziomie trudności.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 3898 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?