Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 14 - Rozdroże: V - wiki Devil May Cry 5


Tym razem wcielasz się w V. Zaczynasz od scenki, po której przejmujesz kontrolę nad protagonistą i zmierzasz przed siebie. Docierasz w ten sposób do dziwnego miejsca, pełnego świecących glifów, a tam odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej biegaj dookoła, zbieraj kule i wchodź do dziwnych wrót. Za każdymi biegnij w stronę światła i uwalniaj jedną ze swych mocy. Zrób to wedle rozpisanej poniżej kolejności.

Walcząc z wykorzystaniem gryfa, odciągaj go od wroga przy pomocy skoków. Uwalniając cienia, korzystaj z gryfa, albowiem staniesz przeciwko latającemu oponentowi. Na koniec zostaw sobie Koszmar. Mając pozostałych pomocników, będzie Ci łatwiej.

Zwycięstwo oznaczać będzie odzyskanie wszystkich mocy oraz możliwość kontynuowania, co zaprezentuje scenka przerywnikowa. Po niej, zwróć uwagę na okoliczne góry. Są na nich cenne przedmioty, m.in. fragment niebieskiej kuli. Mając je, przejdź przez otwarte wrota, a potem idź do przodu.

Na dole zniszcz skrzep, po czym wróć się kawałek do góry i trzymaj prawej strony, aż znajdziesz drugą ścieżkę. Idź nią przed siebie, do miejsca, w którym będzie kolejny skrzep. Zniszcz także jego, co odblokuje drogę dalej. Nie przechodź jednak przez nowo otwartą ścieżkę. Zamiast tego rozejrzyj się dookoła zniszczonego skrzepu, a znajdziesz Tajną misję 10. Spójrz do góry, a znajdziesz glif.

Tajna misja 10 – polega na tym, aby dotrzeć do celu bez dotykania ziemi.
  • Korzystając z pada konsoli PlayStation 4 zrobisz to w następujący sposób: X, O, O, O, a potem O+R1 i przytrzymaj X, aby szybować w powietrzu.
  • Korzystając z pada konsoli Xbox One zrobisz to tak: A, B, B, B, a następnie B+RB i przytrzymaj A w celu szybowania w powietrzu.

Po wykonaniu misji, idź wreszcie dalej, aby zakończyć rozdział i rozpocząć kolejny. Oczywiście uprzednio obejrzysz przerywnik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1807 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?