Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 5 - Demoniczny miecz Spardy; walka z Elder Geryon Knight - wiki Devil May Cry 5


Zaczynasz od przerywnika. Po nim przejmiesz kontrolę nad V, a wówczas idź przed siebie podziemnymi tunelami. Po drodze staniesz oczywiście do walki, ale wreszcie, na końcu tunelu, znajdziesz skrzepy. Zniszcz je, co otworzy Ci drogę progresji.

Po przejściu przez wąski tunel, trafisz do nieco większego pomieszczenia. Wejdź na platformę nad swoją głową, aby otworzyć sobie przejście dalej. Gdy winorośle znikną, kontynuuj zwiedzanie. Wreszcie wkroczysz na kolejną arenę, więc przygotuj się na pojedynek. Po nim idź przed siebie.

Znajdź skrzep i zniszcz go, aby móc zmierzać dalej do celu. Idąc kolejnymi wąskimi przejściami natrafisz na drzewo czerwonych kul – weź wszystkie, po czym kontynuuj eksplorację. Kawałek dalej obejrzysz krótką scenkę przerywnikową i będziesz musiał walczyć. Pojawi się dość konkretna bestia, więc bądź gotowy. Po wygranej idź przed siebie.

W kolejnej sporej komnacie, koniecznie skacz po wszystkich platformach i rozglądaj się. Znajdziesz bowiem fragment fioletowej kuli. Twoim celem tu jest zniszczenie skrzepu, co oczywiście uczyń, a otworzysz sobie przejście dalej – w dół.

Tajna misja 04 - Misja ta jest dość dobrze ukryta. Będąc w magazynie znajdziesz rusztowanie, które będzie blokowało Ci drogę. Przyzwij Koszmara, a ten zniszczy przejście. Pokonaj oponentów, a po walce śmigaj do góry, by odpalić misję. Zadanie polega na tym, aby pokonać przeciwników i nie oberwać przy tym ani raz. Przyzwij Koszmara, a powinien Ci on ułatwić robotę. Ogólnie wyzwanie jest dość proste.

W tunelu śmigaj w jedynym możliwym kierunku. Gdy wejdziesz do nieco większego pomieszczenia, stawisz czoła kolejnym wrogom. Po zwycięstwie idź przed siebie, także gdy trafisz na rozgałęzienie, albowiem na końcu tunelu zdobędziesz złotą kulę. Mając ją idź dalej, aż wyjdziesz na powierzchnię. Zainicjuje to scenkę krótką przerywnikową.

Po niej idź przed siebie, zbierając kule. Zauważ, że jest tu też budka telefoniczna, jeśli uznasz, że chcesz podrasować swoje umiejętności. Skorzystaj z budki, po czym wkraczaj na tutejszą arenę z bossem - czeka tu na Ciebie Elder Geryon Knight. Po pokonaniu go rozpocznie się kolejna misja, Stalowe zderzenie.

Walka z Elder Geryon Knight


Elder Geryon Knight to kolejny boss, na jakiego natrafiasz podczas przemierzania Devil May Cry 5. Pojedynek prezentuje poniższy materiał filmowy. Widnieje na nim starcie w ramach normalnego poziomu trudności.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2392 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?