Devil May Cry 5

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (5)

Misja 8 - Demoniczny król - wiki Devil May Cry 5


Misja Demoniczny król rozpoczyna się automatycznie, po tym jak dobiegnie zlecenie poprzednie. Zaczynasz od przerywnika, po którym możesz podrasować umiejętności bohatera, czyli Nero.

Gdy przejmiesz kontrolę nad chłopakiem, idź przed siebie. Pozbywaj się przeciwników i zbieraj kule, aż dojdziesz na arenę, na której czeka Cię odrobinę trudniejsza walka. Zajmij się szybko demonami, a potem przeszukaj okolicę i właź do kolejnego korytarza.

Przy dziwnej, płynącej w górę lawie, wskocz na półki skalne po lewej, a potem wskocz na podesty pojawiające się w lawie. To swoista winda, którą wjedziesz do góry. Po drodze możesz z niej zeskoczyć, aby zdobyć Poskramiacz oraz czerwone kule. Na szczycie idź dalej.

Przejdź kawałek do przodu, a nad sobą zobaczysz skupiska czerwonych kul – aby się do nich dostać, zrób użytek z lewitujących kul ponad Twoją głową. Najpierw jednak wyeliminuj macki w pobliżu, bo automatyczne celowanie może nie działać jak należy. Po wybiciu macek, ustaw się w stronę skupisk kul i strzel w pierwszą lewitującą kulę. Przyciągnij się do niej linką, wybij w górę i namierz oraz strzel w kulę drugą. Potem znowu skorzystaj z linki i wskocz na półkę skalną. Weź czerwone kule i śmigaj do przodu.

Po chwili dojdziesz do tzw. krwiobiegu – nietypowego środka transportu. Wejdź do niego, aby dostać się do kolejnego obszaru. Pokonaj tamtejszych przeciwników i kontynuuj. Ścieżka będzie tylko jedna, a zakończy się ona areną. Zwycięż, wskocz do kolejnego tunelu, zniszcz drzewo kul i zmierzaj dalej przed siebie. Nie minie wiele czasu, a trafisz na kolejną arenę, którą zainicjuje przerywnik. Poznasz dzięki niemu kolejnego przeciwnika.

Zwycięstwo oznaczać będzie możliwość kontynuowania. Przeszukaj zatem arenę i idź w jedynym możliwym kierunku. Znajdziesz kolejny krwiobieg, którym dostaniesz się jeszcze wyżej. Na szczycie znajdziesz Boski Posąg, który działa podobnie jak furgonetka, pozwalając Ci wymieniać czerwone kule na umiejętności i przedmioty.

Skorzystaj z posągu i śmigaj do przodu. Wejdziesz w ten sposób na arenę, na której czeka Cię niełatwe starcie. Po wygranej znajdź pobliski krwiobieg. Dojdziesz w ten sposób do areny, za którą będzie winda z lawy. Zacznij wjeżdżać nią do góry i zerknij w prawo, a dostrzeżesz kule, przy pomocy których dotrzesz do Tajnej Misji 05.

Tajna Misja 05 - Aby wykonać tę misję, musisz korzystać z protezy i przyciągać się do kolejnych punktów bez dotykania ziemi. Rób to w odpowiednich momentach, kiedy Nero zostaje niejako lekko wyrzucony w górę przy każdej z kul.

Wjedź nią do góry i znajdź krwiobieg. Przed nim dostrzeżesz fragment niebieskiej kuli, więc weź go i dopiero wtedy idź do krwiobiegu. W nowym miejscu będzie budka telefoniczna – tzn. pozostałości po niej. Zrób z niej użytek i przygotuj się do walki z bossem. Zanim pójdziesz na arenę, wskocz na dziwny „ząb” niedaleko furgonetki. Stań na nim i poczekaj chwilę, a pojawią się czerwone kule. Weź je i dopiero wtedy idź dalej. Na końcu dość długiej przechadzki odpali się scenka przerywnikowa, po której stanie przed Tobą Urizen – boss, z którym miałeś do czynienia na początku.

Tym razem pojedynek pójdzie Ci nieco sprawniej – zauważ, że jesteś w stanie zniszczyć kryształ, który osłania Urizena. Zrób to, a obejrzysz scenkę przerywnikową. Zakończy się ona niestety kolejnym pojedynkiem. Tym razem nie uda Ci się zwyciężyć. Okaże się, że wciąż jesteś zbyt słaby. Nie przejmuj się jednak. Na arenie pojawi się bowiem Dante, a scenka przerywnikowa dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3518 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?