Devil May Cry 5

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 7 - Zjednoczony front - wiki Devil May Cry 5


W zadaniu tym ponownie możesz wcielić się w Nero – wybór należy do Ciebie. Rozpoczynasz od scenki przerywnikowej, po której wybierasz protagonistę i trafiasz do wirtualnego świata.

Idź wówczas przed siebie, eliminując napotkanych przeciwników, zbierając czerwone kule i demolując skrzepy. W pewnym momencie dostrzeżesz nowego oponenta, tzw. Riota. Podążaj za nim. Na schodach, idź do samej góry, aby zebrać złotą kulę. Następnie zejdź niżej i przejdź przez drzwi.

Po krótkiej przechadzce znowu będziesz musiał walczyć. Przebijaj się przez oponentów i zniszcz wrota na końcu, co pozwoli Ci kontynuować. W pomieszczeniach metra trafisz na arenę, na której musisz zmierzyć się ze sporą grupą nowych wrogów. Są niebezpieczni, więc uważaj. Warto ich rozdzielać i walczyć tak, aby ciągle być w ruchu. Po zwycięstwie kontynuuj.

Po pokonaniu kilku kolejnych pomieszczeń, natrafisz na blokujące drogę winorośle, zniszcz oczywiście skrzep, po czym śmigaj dalej. Do momentu aż wejdziesz do sporej hali metra. Kamera ukaże Ci znaczny jej fragment, a potem idź przed siebie.

Rozglądaj się po okolicy, zbieraj kule i Poskramiacze Demonów, a także walcz. W sumie nie ma w tym fragmencie niczego skomplikowanego. Dotrzesz wreszcie do skrzep winorośli, które będziesz musiał zniszczyć, aby iść dalej.

Zeskoczysz dzięki temu na niższą kondygnację. Wejdź potem pomiędzy pociągi, aby znaleźć drogę dalej. Przejście na końcu składu pozwoli Ci wejść na drugi peron. Zacznij go przeszukiwać, a pojawią się przeciwnicy, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.

Po wygranej, wejdź po długich ruchomych schodach do góry. Drogę uprzykrzy Ci grupa przeciwników. Najpierw zajmij się „grzybami” strzelającymi kulami prądu, potem ogarnij latającego demona, a na końcu pokraki, które zjadą na sam dół eskalatorów.

Na szczycie zobaczysz dwie bramy, którymi będą się tu pojawiać demony. Najpierw zajmij się bramami – zrób to jak najszybciej, a potem dopiero pozbądź się demonów. Najłatwiej zrobić to wybijając pokraki w górę i zadając obrażenia w powietrzu. Po wszystkim idź dalej, kolejnymi schodami.

Wreszcie wyjdziesz z tuneli, a wtedy przeszukaj okolicę. Znajdziesz wejście do drugiego tunelu metra. Będzie w nim drzewo czerwonych kul – zniszcz je jak najszybciej, a dopiero wtedy idź dalej. Wejdź pomiędzy dziwne lampiony, a odpali się scenka przerywnikowa, po której spotkasz towarzysza i pojawi się Proto Angelo i Scudo Angelo. Dwaj mini-bossowie. Pokonaj ich, a obejrzysz kolejny przerywnik. Jego zakończenie oznacza też koniec misji.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2537 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?