Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 1 - Nero - wiki Devil May Cry 5


Rozpoczynasz dość długą scenką przerywnikową, po której przejmujesz kontrolę nad Nero. Walcz wówczas z napotkanymi demonami, ucząc się przy okazji korzystania z nowego gadżetu bohatera – Poskramiacza.

Pokonaj oponentów, po czym idź ulicą przed siebie. Po lewej stronie autobusu, natrafisz na kolejnego poskramiacza demonów. Nieco dalej będzie natomiast zielona kula, przywracająca energię życiową oraz kula czerwona – weź obie i kontynuuj pomiędzy samochodami.

Idąc do przodu zbierz kolejne dwie czerwone kule, a gdy dojdziesz do krawędzi mostu odpali się scenka przerywnikowa, po której będziesz mógł zeskoczyć na dół. Zrób to i skieruj się za siebie. Pokonaj przeciwników i zbierz fragment niebieskiej kuli (cztery takie fragmenty podniosą na stałe twój poziom energii życiowej). Będzie tu też mega niszczyciel.

Mając wszystko, śmigaj w przeciwnym kierunku, pokonując kolejnych przeciwników. Po drodze zbierz czerwoną kulę oraz dwa poskramiacze demonów (uwerturę i mega niszczyciela). Kiedy przejdziesz pod przęsłem, natrafisz na kolejnych przeciwników oraz dwa poskramiacze.

Zbliż się do Korzeni Klifota, a odpali się przerywnik, po którym będziesz musiał walczyć z czymś w rodzaju bossa – pojedynek nie jest jakoś szczególnie trudny. Wystarczy, że będziesz unikał macek i wyprowadzał własne ataki. Misja zakończy się przerywnikiem oraz podsumowaniem.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1368 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?