Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 9 - Genesis - wiki Devil May Cry 5


Misja zatytułowana Genesis zaczyna się automatycznie po tym, jak przebrniesz przez zadanie ósme. Zaczyna się oczywiście przerywnikiem. Po nim możesz podrasować co nieco swoje umiejętności, a następnie przejmujesz kontrolę nad V.

Idź wówczas przed siebie, pokonując napotkanych przeciwników i zbierając różnej maści znajdźki. Po niedługiej przechadzce wejdziesz na spory otwarty obszar, a tam pojawi się nowy mocno przerośnięty Behemoth. Zwycięstwo nie będzie jakieś szczególnie trudne, a po wygranej idź dalej.

Kiedy dojdziesz do zablokowanego przejścia, przyzwij Koszmar, a ten upora się z korzeniami, odblokowując przejście do Tajnej Misji 06, a także do fragmentu niebieskiej kuli.

Tajna Misja 06 - w misji tej musisz się po prostu uporać z demonami. Problemem jest to, że masz bardzo ograniczony czas. Zwycięstwo osiągnąć musisz w trakcie 20 sekund, a najlepszym sposobem na to jest przyzwanie Koszmaru i sianie spustoszenia na możliwie jak największą skalę.

Po wygranej wróć się i poszukaj drogi prowadzącej do bocznego korytarza. Idź nią przed siebie, pokonując napotkanych oponentów i zbierając kule. Kiedy nad przepaścią dostrzeżesz drzewo z czerwonych kul, skocz w jego stronę i przytrzymaj przycisk skoku, co pozwoli Ci przelecieć nad wyrwą i dotrzeć do drzewa. Zbierz kule, po czym kontynuuj.

Gdy zeskoczysz na dół, trafisz na arenę. Pokonaj napotkanych przeciwników, po czym śmigaj dalej. Kiedy dojdziesz do zablokowanego przez winoroślą przejścia, przyzwij Koszmar po drugiej stronie. Otworzysz sobie przejście, a dzięki temu pozyskasz fragment niebieskiej kuli. Zabierz go i zmierzaj dalej do przodu.

Droga będzie jedna, więc na pewno się nie zgubisz, a dzięki niej dotrzesz do nieznanych ruin. Idąc przez nie natrafisz na grupę oponentów oraz wielką dziurę w podłodze - zeskocz nią na dół. Ubij napotkanych tam przeciwników, a potem idź dalej. Dojdziesz do przepaści, a wtedy skacz po półkach skalnych, aż do fragmentu niebieskiej kuli znajdującego się powyżej.

Weź go, zeskocz na dół i brnij przed siebie. Dotrzesz w ten sposób do kolejnej areny. Pokonaj bandziorów i kontynuuj. Na nieco większym otwartym obszarze weź złotą kulę, po czym weź udział w starciu ze sporą grupą przeciwników. Wygrana oznacza opcję pójścia dalej.

W rezultacie znowu wejdziesz do ruin, a wtedy idź przez nie. Po wyjściu z tunelu dostrzeżesz budkę telefoniczną, co oznacza, że za rogiem jest boss. Dopasuj swoje umiejętności i wyposażenie, po czym kontynuuj drogę na arenę. Tam będziesz musiał się zmierzyć z trzema przeciwnikami, a wygrana zainicjuje scenkę przerywnikową. Zakończy ona misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2578 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?