Devil May Cry 5 (PS4) - okladka

Devil May Cry 5 (PS4)

Premiera:
08 marca 2019
Premiera PL:
08 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Devil May Cry 5 (PS4)
Kawira @ 10:57 14.07.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 7h 0min

+ czaswięcej

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capcom. Podobnie jak w czwartej osłonie serii, mamy tutaj do czynienia ze slasherem z niezwykle rozbudowanym systemem walki.

Devil May Cry 5 pozwala wcielić się nam w dwóch bohaterów - doskonale znanego Dantego oraz jego brata imieniem Nero. Wydarzenia rozgrywane w "piątce" są bezpośrednią kontynuacją z "czwórki", lecz tym razem wątek główny obfituje w o wiele więcej poważnych tematów wraz z nieco bardziej "dorosłą" otoczką.

Rozgrywka w Devil May Cry 5 oferuje intensywne, efektywne walki przeciw piekielnym pomiotom przy użyciu różnorodnego oręża i kombinacjom ciosów z wszelkimi bajerami japońskiej sztuki tworzenia gier wideo. W przypadku Nero pomocna okazuje się również druga ręka, tym razem w pełni mechaniczna. Tytuł nie zatracił swojej kiczowatości, ani charakterystycznego humoru towarzyszącego nam przez całą historię.

Piąta odsłona serii oferuje kilka innowacji. Projektanci przede wszystkim postawili na nieco bardziej otwarte lokacje - nie jest to jednak sandbox w w pełnym tego słowa znaczeniu. Lokacje zawierają teraz o wiele więcej interaktywnych elementów, które posłużą nam nie tylko do ich podziwiania, ale wykorzystamy je również w aktywny sposób - w walce.

Screeny z Devil May Cry 5 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   23:31, 27.08.2018
15 minutowy trailer. Gra wygląda tak jak DMC powinno, czyli szybko, efektownie i z japońską przesadą. Szkoda że nie pokazali Dantego czy trzeciego tajemniczego bohatera, o którym wszyscy wiedzą że to Vergil. Na innym zwiastunie, szumnie nazwanym Dante reveal trailer tytułowy bohater filmiku pojawił się na całe 20 sekund, wygląda na to że etapy będą skonstruowane pod motocykl, który przy okazji zmienia się w broń.
Na samym końcu data premiery. Byle do marca!