Devil May Cry 5

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 4 - V; walka z Nidhoggiem - wiki Devil May Cry 5


Ponownie zaczynasz przerywnikiem. Po nim wcielasz się w innego bohatera – tajemniczego V. Mając kontrolę nad bohaterem, zmierzaj przed siebie, aż do momentu, w którym pojawią się przeciwnicy. Dowiesz się przy okazji jak walczyć w ciele V.

Zwycięstwo odblokuje Ci przejście dalej, a zatem skorzystaj z niego. Po drodze do kolejnego obszaru zbierz czerwone kule. Rób to do momentu, w którym natrafisz na kolejnych przeciwników i znowu będziesz musiał walczyć. Za zwycięstwo dostaniesz białą kulę, dodającą punkty demonicznej przemiany, po czym pójdziesz dalej.

Mimo że gra będzie kierować Cię na dół, w stronę torów, idź najpierw przed siebie, zniszcz pnącza, a będziesz mógł zdobyć sporo czerwonych kul. Dopiero mając je idź do drabiny i kieruj się na most pełen torowisk. Tam, rzecz jasna, będziesz musiał walczyć. U swojego boku zobaczysz koszmar – nowego sojusznika.

Gdy pozbędziesz się wszystkich wrogów znowu ruszaj przed siebie. Zwróć uwagę na kontenery po lewej stronie, to po nich musisz skakać, aby znaleźć coś cennego. Na górze zdobędziesz złotą kulę, więc koniecznie ją zabierz, a potem idź dalej po moście – przeskakując ponad winoroślami.

Po chwili natrafisz na przeszkodę – zniszcz winorośle na środku mostu, co zainicjuje scenkę przerywnikową, po której znajdziesz się po drugiej stronie. Weź wówczas złotą kulę lewitującą w pobliżu i śmigaj przed siebie.

Zbadaj dziwny piedestał, aby zgarnąć młode Nidhogga. Gdy pojawią się oponenci, pokonaj wszystkich, po czym idź przez pobliskie drzwi. Zaraz za drzwiami weź fragment fioletowej kuli, który powiększa wskaźnik Demonicznej Przemiany – gdy zdobędziesz 4 potrzebne fragmenty. Następnie kontynuuj w głąb budynku.

Zbieraj dostrzeżone czerwone kule, aż wyjdziesz na zewnątrz, a wtedy podążaj w dół ulicy. Przejdziesz kilkanaście metrów, a ponownie będziesz musiał walczyć - przyzwij tu koniecznie Koszmara. Po zwycięstwie, które tym razem może być trudniejsze do osiągnięcia, podwiń rękawy i znajdź drugie młode Nidhogga – zwróć uwagę na budynek z wielkim graffiti. Ponad rysunkiem jest dziura w ścianie – wskocz tam i przeszukaj okolicę. Znajdziesz w ten sposób Tajną misję 03.

Tajna misja 03 - Misja ta jest dość dobrze ukryta:
  • Kiedy natrafisz na mural szkieletu, widoczny na powyższych obrazkach, przyzwij podczas walki Koszmara. Pojawi się wówczas dziura w tymże muralu, do której będziesz w stanie wskoczyć. W środku idź przed siebie, a znajdziesz Młode Nidhogga. Przeskocz przez ścianę i ponownie wezwij Koszmara, co otworzy Ci drogę dalej. Na zewnątrz idź w lewo i przed siebie.
  • Skorzystaj z młodego Nidhogga, a potem z jeszcze jednego. Wejdź następnie na samą górę i spójrz przez dziurę w ścianie - staraj się namierzyć glif, a gdy to zrobisz, będziesz mógł rozpocząć wykonywanie misji.
Twoje zadanie w trzeciej tajnej misji polega na zebraniu w określonym czasie wszystkich czerwonych kul. Zacznij od lewej, a powinieneś bez problemu zdążyć.

Idź następnie przed siebie, po drodze (jedynej) zbierając czerwone kule i znowu stając do walki. Na rozdrożu, po lewej stronie dostrzeżesz miejsce, w którym możesz użyć młodego Nidhogga – uczyń to, a znajdziesz fragment niebieskiej kuli oraz jeszcze jedno gniazdo dla młodego Nidhogga (tego też masz, więc zrób z niego użytek). Wejdź do budynku i dokładnie go przeszukaj, zbierając wszystkie wartościowe przedmioty.

Mając potrzebne graty, kontynuuj swoją podróż aż dotrzesz do czegoś w rodzaju opuszczonego targowiska – będziesz tam musiał stoczyć pojedynek. Wygrana pozwoli Ci iść dalej, co oczywiście zrób, zbierając porozmieszczane dookoła kule. Na ulicy będzie też budka telefoniczna, jeśli zechcesz podrasować nieco swoje umiejętności tudzież wyposażenie.

Przejdź kawałek dalej, a odpali się kolejny przerywnik. W jego ramach stawisz czoła Nidhoggowi – to boss, z którym oczywiście musisz wygrać, aby iść dalej. Po zwycięstwie dobiegnie końca niniejsza misja, a przed Tobą stanie kolejna.

Walka z Nidhoggiem


Nidhogg to kolejny boss, z którym musisz zmierzyć się podczas przechodzenia gry Devil May Cry 5. Poniżej widnieje film ukazujący pojedynek, na wypadek gdybyście mieli problemy. Zarejestrowaliśmy go korzystając z normalnego poziomu trudności.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 4297 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?