Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 13 - Trzech wojowników - wiki Devil May Cry 5


Zadanie Trzech wojowników rozpoczynasz oczywiście automatycznie, po tym jak końca dobiega misja dwunasta. Po scence przerywnikowej otrzymujesz całkiem interesujący element garderoby, a następnie możesz wybrać, w którego z bohaterów chcesz się wcielić.

Niezależnie od tego, kogo wybierzesz, przebieg zadania jest taki sam. Głównie chodzi w nim o to, aby eliminować napotkane rzesze przeciwników, a zatem przygotuj się na niełatwą batalię. Już na wstępie spotkasz nowego oponenta. Gdy go zlikwidujesz kontynuuj w jedynym możliwym kierunku.

Na następnej arenie najpierw zniszcz demoniczne wrota, a potem zajmij się przeciwnikami. Po wygranej, wskocz w dziurę w ziemi i dostań się na kolejną arenę. Tak postępując, natrafisz wreszcie na posąg do podkręcania umiejętności, z którego możesz zrobić pożytek.

Gdy to zrobisz, wskocz do kolejnej dziury, tej za posągiem i znowu walcz. Zniszcz demoniczne wrota, następnie skrzepy, aż wreszcie otworzy się przejście na kolejną arenę. Nie wskakuj jednak do wielkiej dziury, a zamiast tego znajdź mniejszą. Wskocz do niej i brnij tunelem zbierając czerwone kule.

Kiedy wrócisz na arenę z wielką dziurą, wskocz wreszcie do środka. Na dole odpali się scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1251 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?