Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 18 - Przebudzenie - wiki Devil May Cry 5


Misja Przebudzenie zaczyna się automatycznie po tym, jak wykonasz zadanie wcześniejsze. Inicjuje ją oczywiście scenka przerywnikowa. Po niej będziesz musiał zmierzyć się z gryfem, cieniem i koszmarem – trójką pomocników V, których wcześniej wykorzystywałeś w trakcie pojedynków z innymi oponentami.

Walka z każdym z wrogów nie jest szczególnie skomplikowana. Najpierw zetrzesz się z gryfem. Gdy go pokonasz, wskocz na skarpę po prawej stronie i zniszcz krwawy skrzep, po czym wróć na dół i kontynuuj.

Dojdziesz wreszcie do cienia. Także jego pokonaj, a następnie ścigaj go. Podczas pogoni za cieniem pojawią się czerwone empusy, pokonaj wszystkie trzy, a dostaniesz fragment niebieskiej kuli. Weź go i idź dalej. Drogę utorujesz sobie niszcząc skrzep.

Po przejściu fragmentu ścieżki znowu natrafisz na cienia, tym razem będzie z gryfem. Pokonaj obu i idź dalej, na miejsce spotkania z koszmarem. Pojedynek z nim będzie podzielony na dwie części. Musisz zwyciężyć w obu, aby zakończyć starcie.

Gdy to zrobisz, obejrzysz scenkę przerywnikową, która zakończy zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1096 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?