Devil May Cry 5

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 15 - Rozdroże: Nero; walka z Malphas - wiki Devil May Cry 5


Misja ta rozpoczyna się automatycznie, po tym jak końca dobiega zadanie 14. Zaczynasz od przerywnika, po którym możesz podkręcić umiejętności Nero. Zrób to, lub nie, i brnij przed siebie. Drogi progresji masz dwie, albo z wykorzystaniem lewitującej głowy, albo w dół – wybierz jaką chcesz i do przodu.

Kieruj się cały czas w dół, a na pewno się nie zgubisz. Ubijając kolejne zastępy wrogów znajdziesz wreszcie posąg do pozyskiwania umiejętności. Za posągiem jest korytarz, a w nim Tajna misja 11, jeśli liczysz na wyzwanie.

Tajna misja 11 - Do misji tej dotrzesz albo z wykorzystaniem poskramiacza zwanego Puenta, albo – co jest lepszym sposobem – korzystając z prowokacji (na padzie PS4 to Touch Pad).
  • Prowokacja - podskocz dwukrotnie, a potem skorzystaj z prowokacji, by przedostać się nad przeszkodą.
  • Puenta - jeśli masz ten poskramiacz - polega na wystrzeleniu, a potem przytrzymaniu przycisku strzału. Pocisk powraca wówczas, a Nero na niego wskakuje i może sterować lotem.
Sama misja polega na tym, aby dostać się bezpośrednio do celu. Także i w tym przypadku wykorzystaj prowokację, jeśli nie posiadasz umiejętności potrójnego skoku.

Mając tajną misję za sobą, kontynuuj. Podróż, idąc ścieżką naprzeciwko posągu. Dojdziesz w ten sposób do pomieszczenia z kilkoma klatkami. Zniszcz je, a w jednej z nich będzie dziura, którą zeskoczysz niżej i będziesz mógł iść dalej.

Wreszcie wskoczysz na sporą arenę, na której czeka Cię dłuższy pojedynek. Po nim idź przed siebie, kierując się w dół. Miniesz w ten sposób kolejny posąg do kupowania umiejętności, a po skorzystaniu z niego, idź nadal w dół. Dojdziesz do podestu z lewitującą kulą, a wtedy skorzystaj z niego i biegnij do samej góry. Znajdziesz w ten sposób fragment niebieskiej kuli.

Mając wszystko, wracaj na dół i idź przed siebie, gotowy na jeszcze jeden niełatwy pojedynek. Po nim znowu idź na dół, skorzystaj z posągu do kupowania umiejętności, a potem idź przed siebie do miejsca, w którym zostawiłeś wcześniej V.

Czeka Cię tu pojedynek z bossem, Malphas. Zwycięstwo będzie dość łatwe dzięki temu, że Nero potrafi przyciągać się do przeciwnika przy pomocy specjalnej linki. Korzystaj z niej i utrzymuj się w pobliżu głowy oponenta. Wymachuj ostrzem, aż wreszcie pozbędziesz się pokraki. Zwycięstwo zainicjuje kolejny przerywnik, a ten zakończy misję.

Walka z Malphas


Poniższy materiał filmowy pokazuje walkę z Malphas w przypadku normalnego poziomu trudności. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pokonaniem bossa, obserwuj jego ciosy, a szybko dostrzeżesz schemat, z pomocą którego walczy.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 2736 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?