Devil May Cry 5 (PC) - okladka

Devil May Cry 5 (PC)

Premiera:
08 marca 2019
Premiera PL:
08 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (5)

Opis Devil May Cry 5 (PC)
Kawira @ 10:57 14.07.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 7h 0min

+ czaswięcej

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capcom. Podobnie jak w czwartej osłonie serii, mamy tutaj do czynienia ze slasherem z niezwykle rozbudowanym systemem walki.

Devil May Cry 5 pozwala wcielić się nam w dwóch bohaterów - doskonale znanego Dantego oraz jego brata imieniem Nero. Wydarzenia rozgrywane w "piątce" są bezpośrednią kontynuacją z "czwórki", lecz tym razem wątek główny obfituje w o wiele więcej poważnych tematów wraz z nieco bardziej "dorosłą" otoczką.

Rozgrywka w Devil May Cry 5 oferuje intensywne, efektywne walki przeciw piekielnym pomiotom przy użyciu różnorodnego oręża i kombinacjom ciosów z wszelkimi bajerami japońskiej sztuki tworzenia gier wideo. W przypadku Nero pomocna okazuje się również druga ręka, tym razem w pełni mechaniczna. Tytuł nie zatracił swojej kiczowatości, ani charakterystycznego humoru towarzyszącego nam przez całą historię.

Piąta odsłona serii oferuje kilka innowacji. Projektanci przede wszystkim postawili na nieco bardziej otwarte lokacje - nie jest to jednak sandbox w w pełnym tego słowa znaczeniu. Lokacje zawierają teraz o wiele więcej interaktywnych elementów, które posłużą nam nie tylko do ich podziwiania, ale wykorzystamy je również w aktywny sposób - w walce.

Wymagania: Twórcy gry Devil May Cry 5 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Devil May Cry 5 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?