Devil May Cry 5

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (6)

Misja 10 - Przebudzony - wiki Devil May Cry 5


Misja Przebudzony odpala się automatycznie po tym, jak kończy się zadanie dziewiąte. Rozpoczynasz oczywiście od scenki przerywnikowej, po której przejmujesz wreszcie kontrolę nad Dante. Idź wówczas przed siebie, eliminując napotkane pokraki. Pojedynki będą odbywać się na arenach, a każdy kolejny będzie odrobinę trudniejszy.

Po drugiej arenie będziesz mógł podrasować umiejętności Dante, co oczywiście zrób i ruszaj w dalszą drogę. Kilka kroków dalej natrafisz na całkiem nowego oponenta, Chaosa. Aby z nim wygrać, uniknij szarży, a potem zaatakuj z boku i nie przestawaj zadawać obrażenia. Po zwycięstwie, śmigaj dalej, na kolejną arenę. Zwycięż na niej i przejdź przez pulsujące wrota, aby zniszczyć drzewo czerwonych kul.

Gdy to zrobisz, idź w jedynym możliwym kierunku. Zbieraj czerwone kule (zerkaj na sufit), ubijaj pokraki i ciągle napieraj. Gdy wejdziesz na następną arenę, zwróć uwagę na pulsujące drzwi. Pokonaj szybko oponentów i przejdź przez te drzwi. Na końcu korytarza, zachowaj ostrożność. Wskocz na niewielką półkę, a zbierzesz fragment niebieskiej kuli.

Mając go wróć na dół (zeskakując) i śmigaj do przodu. Trzymaj się prawej strony, a dostrzeżesz wąskie przejście pomiędzy skałami. W nieco większej komnacie będzie garść oponentów, a także nieco „skarbów”. Po zwycięstwie dostaniesz fragment fioletowej kuli. Weź go i idź w jedynym możliwym kierunku. Oczywiście krótka podróż zostanie przerwana areną, ale nie przejmuj się. Pokonaj pokraki i zmierzaj przed siebie.

Wejdziesz wreszcie do pomieszczenia z dziwnym ognistym ptakiem, Hellbatem. Pokonaj oponentów i zauważ, że obok są pulsujące drzwi (dwie pary) – przejdź przez nie. Za jednymi znajdziesz nieco czerwonych kul oraz kulę złotą. Za drugimi będzie wąski korytarz, a w nieco większej komnacie dziwne światło na ziemi – oznacza ono, że jest tu gdzieś tajna misja (Tajna misja 07). Stań na świetle i spójrz do góry – znajdź wskazany glif i zainicjuj misję.

Tajna misja 07 - celuj w słabe punkty oponentów, aby likwidować je jednym ciosem.
  • Wybierz styl strzelca (gunslinger);
  • Zablokuj celownik na wrogu;
  • Poczekaj, aż oponent zaatakuje nożycami;
  • Wyprowadź cios, kiedy oponent będzie atakował, co spowoduje kontratak;
  • Strzel z broni, aby zlikwidować przeciwnika.
Za wygraną dostajesz fragment niebieskiej kuli. Mając ją, kontynuuj misję główną,

Wspinaj się wyżej i wyżej, także po ruchomych platformach. Przy nieco większej liczbie tychże platform, zwróć uwagę na to, że na jednej z nich jest złota kula – weź ją i dopiero wtedy idź dalej. Na sporej arenie czeka Cię niełatwy pojedynek, a po zwycięstwie będziesz mógł kontynuować podróż, mijając posąg umożliwiający podrasowywanie umiejętności. Oznacza to, że niebawem zetrzesz się z bossem. Przygotuj się odpowiednio do starcia. Starcia, które niestety przerwie scenka przerywnikowa, albowiem nie będziesz w stanie sam go wygrać. Kiedy przerywnik dobiegnie końca, zakończy się też misja.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2989 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?