Resident Evil: Village

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (1)

Powrót do wioski, uskrzydlony klucz - wiki Resident Evil: Village


Po wyjściu z zamku, zerknij na niewielką chatę z prawej. W środku otwórz szafkę, a znajdziesz złom. Weź go i wyskocz na tyły domu. W wychodku będzie proch strzelniczy, a niedaleko wychodka studnia, wymagająca jakiegoś narzędzia. Na razie go nie masz, więc wróć do chaty i skorzystaj z maszyny do pisania, by zarejestrować postępy. Idź następnie na drogę i śmigaj do przodu przez podwójne drzwi (niszcząc kłódkę nożem). Trafisz do wąskiego podziemnego korytarza.

Osiągnięcie/trofeum Hunter: Idąc przez korytarz natrafisz na niewielki zbiornik wodny – zabij nożem jedną z ryb, aby zgarnąć trofeum. Surowego mięsa z ryby nie zjesz, ale weź je na później.

Na końcu korytarza usłyszysz rozmowę. Okaże się, że za drewnianymi drzwiami jakieś rytuały odprawia staruszka. Gdy odejdzie zerknij na małej szkatułki na ołtarzu, a znajdziesz uskrzydlony klucz (winged key). Weź go oczywiście, po czym przejdź przez wrota na końcu komnaty. Następnie śmigaj przed siebie po schodach. Pociąg na końcu dźwignię, by otworzyć drzwi, a znajdziesz się na Miejscu Ceremonii (Ceremony Site). W centralnej jego części jest dziwny mechanizm, zauważ, że przypomina mocno logo Umbrela Corporation. Jako że nic tu teraz nie zrobisz, idź w dół ścieżki. Najpierw trzymaj się prawej, by znaleźć amunicję do karabinu snajperskiego w skrzyni, a potem dopiero po schodach.

Na moście zaatakują Cię wilkołaki, więc uważaj. Sprzątnij pokraki, a potem trzymaj się lewej, by dotrzeć do mostu zwodzonego. W niewielkim pomieszczeniu będzie tu koza – zniszcz ją, po czym wróć do góry i kontynuuj. Wejdziesz w ten sposób do czegoś w rodzaju osady. Idź do budynku z lewej, sprzątnij wilkołaka i zniszcz skrzynię (złom). Wróć następnie na ścieżkę i wejdź do domu po przeciwnej stronie. W jednej jego części będzie złom, a w drugiej zamknięta szkatułka  Nie masz do niej klucza, więc otwórz bramę obok. Wrócisz dzięki temu do wioski. Zbliż się do ołtarza, a porozmawiasz z Dukiem. Skieruje Cię on do domu z czerwonym kominem.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1987 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?