Resident Evil: Village

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (8)Kupię (1)

Ponowny powrót do wioski, skarb Beneviento - wiki Resident Evil: Village


Po wyjściu z Domu Beneviento idź do przodu. Przejdź przez tunel i wjedź windą na dół. Po chwili znajdziesz się w ogrodzie. Zbadaj nagrobek, jeśli chcesz, a okaże się, że brakuje na nim fragmentu napisu. Idź więc dalej w kierunku wioski.

Przy niewielkiej chacie zniszcz skrzynię i weź amunicję do pistoletu, po czym wejdź do chaty i przygotuj się na atak truposzy. Pomoże Ci w tym broń, która jest na stole – strzelba W870 TAC. Weź ją i przygotuj się na pojedynek. Po wygranej, przeszukaj chatę, by znaleźć wytrych oraz minę. Masz wszystko, więc wróć na zewnątrz. Zaczną atakować kolejne pokraki, więc wróć się. Po drugim zwycięstwie wyjdź na zewnątrz, zniszcz skrzynię (820 Lei) i podejdź do drzewa. Przy nagrobku będzie mała szkatułka, a w niej Kulka Słońce i Księżyc (Sun and Moon Ball). Weź ją i wróć na główną ścieżkę tunelem z lewej – uważaj na pokraki.

Na ścieżce idź przed siebie. Trzymaj się lewej strony i przejdź przez otwarte wrota – zaprowadzą Cię do domu ogrodnika, o którym wspominała notka znaleziona w wiosce. Przed wejściem do chaty jest studia, a w niej Głowa Laleczki (Madalina Head). Zabierz ją i zniszcz skrzynię (naboje do karabinu snajperskiego) nieopodal. Za domem jest wychodek, a w nim, na ścianie Zdjęcie dziwnego ptaka (Photo of a Strange Bird). Masz wszystko, więc wskakuj przez okno do domu.

W domu ogrodnika znajdziesz wybuchowe pociski, notatnik, klucz Luthera (Luther’s Key) oraz maszynę do pisania. W pomieszczeniu obok tego z maszyną jest też łamigłówka związana z kulą, którą wcześniej zdobyłeś. Musisz ją obracać, by prowadzić kulę i zdobyć nagrodę – Onyksową Czaszkę (Onyx Skull). Masz wszystko, więc wracaj na główną ścieżkę i śmigaj do przodu.

Po przejściu przez most, zlikwiduj pokrakę i trzymaj się lewej, a znajdziesz skrzynię (820 Lei). Nieco dalej, na nagrobku, będzie duży kryształ i jeszcze jeden umarlak. Nic więcej tu nie ma, więc wróć się i idź główną ścieżką – patrz do góry, a dostrzeżesz wiszące na drzewie kosze – zestrzel je, by zdobyć całkiem sporo Lei. Nieco dalej będziesz z powrotem w wiosce, a konkretniej nieopodal sklepu Duke’a. Porozmawiaj z nim i złóż na ołtarzu flaszkę. Pamiętaj też o zapisaniu postępów.

Jak zdobyć skarb Beneviento?


Aby zdobyć skarb Beneviento, musisz udać się na cmentarz w wiosce. Zauważysz tam, że otwarły się drzwi do niewielkiego grobowca. W środku znajdziesz Pękniętą Płytę (Broken Slab) – to właśnie jej brakuje na nagrobku w ogrodzie Beneviento. Weź płytę i śmigaj do ogrodu, po drodze uzupełniając amunicję, bo czeka tam na Ciebie niełatwy przeciwnik. Musisz na niego zużyć naprawdę sporo amunicji.

Po zwycięstwie zgarnij Wielki Kryształowy Topór (Giant Crystal Axe), a potem podejdź do nagrobka i umieść na nim brakujący fragment płyty. Dzięki temu zgarniesz Kielich Berengario (Berengario’s Chalice). Jest warto sporo Lei, więc opchnij go u Duke’a.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2902 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?