Resident Evil: Village

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (8)Kupię (1)

Wychodki - wiki Resident Evil: Village


W Resident Evil: Village znaleźć można wiele sekretów i znajdziek. Jeden z sekretów związany jest z wychodkami - sprytnie umieszczonymi w wielu różnych miejscach mapy. Z wychodkami związane jest osiągnięcie, tudzież trofeum, zatytułowane "When You Gotta Go...". Jeśli chcecie je zdobyć, musicie znaleźć i otworzyć każdy wychodek. Pamiętaj, że nie do wszystkich możesz dotrzeć już na początku. Niektóre stają się dostępne dopiero pod koniec zabawy.

  1. wychodek jest po drugiej stronie pierwszego domu, który możesz przeszukać po dotarciu do wioski - szukaj obok niewielkiej stodoły i studni.
  2. wychodek jest wzdłuż głównej drogi prowadzącej do wielkiego domu, w którym spotykasz pierwszego ocalałego i zdobywasz broń oraz nóż - szukaj z prawej strony bramy z żelaznymi insygniami.
  3. wychodek jest w ogrodzie frontowym domu Luziy, w rogu nieopodal miejsca, w którym przeskakujesz przez zdemolowany mur.
  4. wychodek jest na tyłach Chaty Rzemieślnika, niewielkiego domu, który znajdujesz niedługo po pokonaniu Lady Dimitrescu i opuszczeniu wielkiej wieży.
  5. wychodek jest na tyłach dużego domu, do którego możesz wejść dopiero po pokonaniu Lady Dimitrescu i powrocie do wioski - przejdź przez tylne drzwi, aby minąć zamkniętą bramę.
  6. wychodek jest nieopodal poprzedniego - szukaj w alejce za niewielką stajnią, przesuwając szafkę po tym, jak dostrzeżesz wilkołaka na ścieżce w kierunku traktowa.
  7. wychodek jest w ogrodzie domu Luthera.
  8. wychodek jest na tyłach w ogrodzie, który jest dookoła domu z czerwonym kominem.
  9. wychodek jest nieopodal chaty ogrodnika w ogrodach po drodze do Domu Beneviento - dostęp do niego masz dopiero po przejściu przez Dom Beneviento i odblokowaniu bramy w kierunku chaty.
  10. wychodek jest na drodze prowadzącej od sterowni zbiornika, w której są urządzenia zarządzające śluzą - szukaj nieopodal Duke'a, na końcu krótkiej ścieżki.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1827 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?