Resident Evil: Village

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (8)Kupię (1)

Droga do Moreau, granatnik, klucz do łodzi - wiki Resident Evil: Village


Aby wyruszyć w kierunku kolejnego potwora, w tym przypadku Moreau, udaj się do wrót wymagających czteroskrzydłego klucza nieumarłych (Four-Winged Unborn Key), które są na południe od ołtarza oraz sklepu Duke’a. Klucz zdobyłeś podczas odwiedzin w domu Beneviento. Idź po ścieżce w dół, a zaatakuje Cię jakaś pokraka. Gdy wreszcie uciekniesz do niewielkiego domu, strzel a bestię, by ją przestraszyć, po czym kontynuuj. Pokonaj pokrakę i weź Kryształową Bestię (Crystal Beast).

Następnie skieruj się do domu z lewej – otworzysz go przy pomocy Klucza z Żelaznymi Insygniami. W niewielkiej chacie znajdziesz granatnik GM 79, wytrych na oknie oraz skrzynię do zniszczenia (amunicja wybuchowa). Jako że to wszystko, możesz iść dalej. Dojdziesz wreszcie do przejścia zablokowanego przez szlam.

Blokadę możesz zniszczyć granatnikiem, bombą – czy czym tam masz (może być nawet nóż). Gdy droga będzie wolna, idź przed siebie. Przy wielkim wiatraku znowu zrób użytek z jakiejś broni i przejdź po drabinie ponad murem. W wiatraku jest punkt zapisu, więc skorzystaj z niego. Znajdziesz w nim też Zdjęcie Rzadkiego Zwierzęcia (Photo of a Rare Animal).

Po przeszukaniu wszystkiego, śmigaj na dół po tutejszych schodach. Potem zaś windą jeszcze niżej. Pod ziemią, idź w jedynym możliwym kierunku. Przekradnij się obok narośli, a potem obejrzyj krótką scenkę przerywnikową. Zdobędziesz w jej trakcie kolejną flaszkę z Rose. Po scence, wracaj tą samą drogą. Na rozdrożu, trzymaj się lewej strony i śmigaj korytarzem, który wcześniej był zamknięty. Nie wychodź z jaskini, a zamiast tego wejdź po schodach z prawej. Znajdziesz tam amunicję do pistoletu, a kawałek dalej zniszczony fragment kładki – uderz nożem w podpory, a będziesz mógł iść dalej.

Klucz do łodzi


Zejdź po drabinie i zerknij za nią. Będzie tam beczka do zniszczenia (amunicja do pistoletu). Weź jej zawartość i idź do przodu. Wejdziesz do sporej groty z drzewem oraz grupą przeciwników. Pokraki sprzątnij, a potem rozejrzyj się dookoła. Pod drzewem będzie zioło, a na pomoście będzie kolejna beczka (710 Lei), a na łodzi amunicja do pistoletu. Zerknij potem przy domu – znajdziesz jeszcze jedną beczkę (560 Lei) – oraz w domu. Gdy wejdziesz do chaty znikąd pojawi się mnóstwo pokrak, więc miej gotową porządną broń, najlepiej granatnik. Po wygranej, zbierz dropy oraz wróć do domu. Znajdziesz w nim klucz do łodzi (Boat Key).

Mając klucz wracaj do głównego korytarza – czyli po drabinie do góry, a potem po schodach na dół. Idź następnie przed siebie. Wyjdziesz w ten sposób na zewnątrz. Idź w kierunku chaty nad wodą, będąc gotowym do walki. Na pomoście rozejrzyj się dookoła, a zauważysz beczkę do zniszczenia (amunicja do pistoletu). W chacie będzie zaś notatka. Nic więcej tu nie ma, więc wsiądź na łódkę i płyń przed siebie.

Uwaga: Skarbem na łódce się nie przejmuj. Teraz się do niego nie dostaniesz.

Płynąc do przodu natrafisz na przerośniętą rybę. Kontynuuj wtedy do kolejnej groty, a w niej zejdź z pokładu łódki i śmigaj na piechotę. Dojdziesz w ten sposób do czegoś w rodzaju namiotu. Wejdź do niego, a odpali się scenka przerywnikowa. Będzie w niej Chris. Po scence uciekaj przed potworem po ledwie stojącym pomoście, aż wreszcie staniesz na skałach. Gdy tak się stanie odwróć się i śmigaj do przodu, zmierzamy do przepompowni.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3322 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?