Resident Evil: Village

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (8)Kupię (1)

Droga do Twierdzy, zamknięte drzwi - wiki Resident Evil: Village


Aby dotrzeć do twierdzy, zwróć uwagę na wielkie drogowskazy, które widnieją w wiosce. Dotrzesz w ten sposób do bramy, którą otworzyć może tylko sześcioskrzydły klucz nienarodzonego. Skorzystaj więc z niego i śmigaj przed siebie.

Na rozdrożu, wybierz drogę po schodach, a potem idź przed siebie, eliminując wychodzące zewsząd pokraki. Zwróć szczególną uwagę na przeciwników strzelających płonącymi strzałami – warto ich eliminować snajperką. Wreszcie wejdziesz do jakiś ruin, a wówczas idź dalej do przodu, przeszukując skrzynie (złom i amunicja do strzelby). Po zebraniu wszystkiego w dolnej części, wejdź na przejścia ku górze – uważaj, bo nagle pojawi się spora grupa przeciwników.

Na wyższej kondygnacji rozejrzyj się dookoła, niszcząc skrzynię (390 Lei) w jednym z przejść i zbierając amunicję do strzelby całkiem z lewej. W prawej części budynku będzie natomiast amunicja do pistoletu oraz jeszcze jedna skrzynia (amunicja do pistoletu). By iść dalej, musisz otworzyć drzwi. W tym celu wejdź po schodach z lewej i weź amunicję do snajperki. Potem zaś pociąg za dźwignię nieopodal. Bądź gotowy na walkę, bo wilkołaki znów przystąpią do zmasowanego ataku.

Zlikwiduj wszystkich, zbierz łupy i znajdź drabinę, która pozwoli Ci dotrzeć do drugiej dźwigni. Na górze zniszcz małą skrzynkę i weź amunicję do strzelby, po czym pociągnij za dźwignię. Tym razem nic nie wyskoczy, więc zejdź na dół i przejdź przez bramę. Po drugiej stronie idź w stronę twierdzy. Podejdź do wrót, a Ethan je otworzy. Będziesz w środku.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1521 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?