Resident Evil: Village

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (8)Kupię (1)

Chris Redfield - wioska, walka z Uriasem Strajerem - wiki Resident Evil: Village


Po tym, jak przejmiesz kontrolę nad Chrisem Redfieldem, ruszaj do przodu, wybijając pojawiające się pokraki. Gdy wejdziesz do wioski, zerknij na skrzynię – weź z niej zapasy i przejdź przez bramę. Idź do przodu i przygotuj się na atak dwóch sporych wilkołaków. Sprzątnij ich i znów do przodu. Na rozdrożu skieruj się w lewo i weź zapasy ze skrzyni.

Wróć się następnie kawałek i wejdź do domu przed sobą – tego obok studni. Przejdź nim na drugą stronę, wybijając kolejne pokraki. Ścieżka przed Ciebie jest tylko jedna, więc ciągle nią podążaj. Pomiędzy budynkami zaatakuje Cię większa grupa pokrak – bądź na to gotowy. Zwracaj uwagę na przeciwników stojących na dachach – będą atakować, gdy się do nich zbliżysz.

Wreszcie dotrzesz do miejsca, w którym musisz skorzystać z celownika laserowego – masz go w menu szybkiego wyboru broni. Ustaw celownik i czekaj aż ładowanie dobiegnie końca. Następnie walcz z kolejnymi falami pokrak, aż będziesz w stanie ponownie korzystać z celownika. W sumie trzykrotnie musisz zaatakować Megamycete. Nie „stój” w wąskim korytarzu, którym tu przyszedłeś. Zamiast tego poruszaj się po wiosce. Oszczędzaj też granaty na końcówkę, bo będzie w niej pełno większych pokrak.

Na koniec, po zniszczeniu Megamycete, idź do góry i wskocz do wielkiego krateru. W środku czeka Cię starcie z kolejnym bossem, jest nim Urias Strajer.

Urias Strajer - boss


Po tym, jak wskoczysz do krateru zbierz wszelkie zapasy obok skrzynek, a następnie ruszaj przed siebie. Przejdziesz trochę, a będziesz musiał walczyć.

Urias Strajer to dość trudny przeciwnik, choć można się go pozbyć w stosunkowo łatwy sposób. Nie marnuj amunicji, bo pozbędziesz się praktycznie całej. Zamiast tego skorzystaj z celownika laserowego, którym wcześniej niszczyłeś wielkie macki grzybni. Kilka celnych strzałów w pokrakę i odejdzie w niepamięć.

Po zwycięstwie dostaniesz Wielką Kryształową Kulę (Giant Crystal Mace). Zabierz ją i śmigaj do przodu, tunelem. Po krótkiej scence idź po schodach do góry i do przodu. Wejdziesz w ten sposób do czegoś w rodzaju laboratorium. Przeszukaj je, zerkając na księgi o każdym z pokonanych potworów, zdjęcia oraz notatki. Dzięki temu poznasz sporo detali na temat scenariusza. Bogatszy w wiedzę znajdź celę, w której jest Mia – ta prawdziwa – i otwórz ją, niszcząc kłódkę. Obejrzyj oczywiście scenkę przerywnikową. Czeka Cię już tylko walka finałowa z Mirandą.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2430 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?