Resident Evil: Village

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (1)

Studnie - jak je znaleźć i co skrywają - wiki Resident Evil: Village


W Resident Evil: Village główny bohater znajduje studnie, w których ukryte są różne cenne przedmioty. Aby je zdobyć, trzeba jednak najpierw pozyskać koło do studni - bez niego nie da się uruchomić mechanizmu i wydobyć skarbu, który spoczywa na dnie.

Jak zdobyć koło do studni?


By zdobyć koło do studni musisz najpierw pokonać Lady Dimitrescu i wydostać się z zamku. Gdy to uczynisz, wróć do obszaru z ołtarzem i porozmawiaj z Dukiem. Skieruje Cię on do domu z czerwonym kominem, a w drodze do niego natrafisz na opancerzonego wilkołaka. Pokonaj go i znajdź drzwi zamknięte przy pomocy Klucza z Żelaznymi Insygniami. Za bramą jest niewielki dom, a w nim koło do studni.

Wszystkie studnie


Studni w Resident Evil: Village jest w sumie kilka. Nie do wszystkich masz jednak dostęp od początku. Najpierw jesteś w stanie przeszukać cztery studnie, a dopiero potem możesz zainteresować się tym, co jest w dwóch pozostałych. Poniższa mapa pomoże Wam je namierzyć.

  • W studni za pierwszym domem, który odwiedzasz w West Old Town jest wytrych.
  • W studni na południowy wschód od pomnika Maiden of War ma głowę drewnianego zwierzęcia.
  • W studni za kościołem jest Naszyjnik z dwoma gniazdami (Necklace with Two Holes).
  • W studni w południowo-wschodniej części Fallow Plot, a konkretniej za domem, w którym spotykasz ocalałym jest bomba rurowa.

Te cztery studnie możesz otworzyć zaraz po zdobyciu koła. Kolejną możesz uruchomić dopiero po tym, jak pokonasz Angie w Domu Beneviento. Studnia w tamtejszej lokacji jest w północnej części ogrodu. Znajdziesz w niej głowę laleczki (Madelina).

Do ostatniej studni docierasz po tym, jak otworzysz most zwodzony nieopodal ołtarza. Szczegóły na temat tego miejsca zawarliśmy na osobnej podstronie solucji.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1716 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?