The Outer Worlds

ObserwujMam (17)Gram (5)Ukończone (8)Kupię (3)

Kanidzia kołyska - wiki The Outer Worlds


Zadanie aktywuje się automatycznie po obejrzeniu przerywnika ze spadającym statkiem podczas misji Radio Wolny Monarch.

Odzyskaj moduł celowniczy okrętu bojowego


Idziemy w stronę katastrofy statku. Po drodze czeka nas nielicha przeprawa, ponieważ droga usłana jest dużymi i mniejszymi poczwarami – w tym jednostkami alfa, zdecydowanie silniejszymi i bardziej wytrzymałymi.

Wchodzimy do zniszczonego pojazdu i z terminala wyciągamy kartę dostępu. Przechodzimy przez kolejne drzwi i z tuby wyciągamy moduł celowniczy. Teraz musimy postanowić, którą stronę tego konfliktu wesprzeć.

  • Oddając moduł celowniczy Ikonoklastom pójdziemy na wojnę z MGG
  • Oddając moduł celowniczy MGG pójdziemy na wojnę z Ikonoklastami

Niezależnie od podjętej decyzji musimy zbrojnie wspomóc obraną grupę.

Opcjonalne: Zawarcie pokoju


Istnieje jednak możliwość zawarcia pokoju między zwaśnionymi stronami konfliktu.

Aby pojawiła się taka opcja, w zadaniach Tam i z powrotem oraz Druk ma swoją cenę musimy wypełnić opcjonalne zadania dla Zory – przynieść jej zarówno medykamenty oraz jedzenie, a także sprowadzić zaginioną drużynę!

Otrzymamy wtedy od żony Grahama zadanie Wabik na naiwnych. Kiedy odzyskamy moduł celowniczy ruszamy porozmawiać z Zorą (która jest w lazarecie Bursztynowych Wyżyn) i zaproponować jej pokojowe rozwiązania – zaakceptuje je, jeśli posiadamy 55 punktów perswazji.

Udajemy się do Sanjara. On również zgodzi się na pokój – musimy tylko dostarczyć mu notkę pracowniczą Zory. Znajdziemy ją w laboratoriach Rizzo w Kaskadii (zachodnie rubieże Monarchu) – realizowaliśmy tam zadanie Kontinuum czasoprzestępcze.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1618 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosAruunio   @   23:39, 14.08.2020
Witam mam ogromny problem z zawarciem sojuszu obu stron. Wykonałem każde opcjonalne zadanie według poradnika wszystko i juz po ukończeniu zadania Druk ma swoją cenę nie mialem nawet możliwości wzięcia zadania Wabik na naiwnych od Zory, ani po odebraniu modulu, po odebraniu modułu jest opcja rozpoczęcia z nią rozmowy tylko wtedy właśnie, i jedyna opcja dialogu to przekazanie o tym ze Sanjar sie godzi na sojusz na co nie godzi sie Zora i blokuje to możliwość ciągnięcia dialogu i zostaje tylko opcja w zadaniu przekazać którejś ze stron moduł. Nie mialem opcji z perswazja a mam ja na 100 lvl ani odebrania od niej zadania. Jest opcja aby Sanjar wykonał jakiś raport ale ciagle mówi ze może to trwać tygodnie, poszedłem spać 24x 12h w łóżku i nadal nie był gotowy raport, pół dnia sie mecze na internecie są tylko skargi ze jest zbudowany quest i na PC można to konsola naprawić. A gram na ps4, proszę o pomoc bo nie mogę sie uporać z tym!
0 kudosMaterdea   @   10:43, 19.08.2020
Hm, nie wydaje mi się, żebym coś pominął w opisie realizacji tego zadania (czynności robiłem zgodnie z tym, jak opisałem to na tej stronie - może kolejność też ma znaczenie?). Może ten walkthrough będzie w stanie Ci pomóc. https://youtu.be/2EkijAVEq3s