The Outer Worlds

ObserwujMam (17)Gram (5)Ukończone (8)Kupię (3)

Broń z próżni - wiki The Outer Worlds


Zadanie otrzymujemy dzięki przeczytaniu dziennika Hawthorne’a. Zapiski znajdziemy na komputerze w jego kajucie (stamtąd zabieramy zasłonę holograficzną w zadaniu Podróż gdziekolwiek) na pokładzie Zawodnego. Wpisy wspominają o odnalezieniu potężnej broni.

Zdobądź broń naukową z Pioniera


Wpisy z terminala na Zawodnym sugerują, że broń zdobędziemy na Pionierze (lądujemy tam w zadaniu głównym Podróż gdziekolwiek).

Kiedy pierwszy raz wylądujemy na Pionierze i przejdziemy kontrolę przy wejściu, skręcamy do magazynu po lewej stronie. Kierujemy się do pomieszczenia z kajutami i wskakujemy na nie – wciskamy się w niewielką dziurę w ścianie i znajdujemy się w ukrytym hangarze. Rozprawiamy się ze wszystkimi i znajdujemy ciało dowódcy, z którego zabieramy specjalną kartę umożliwiającą dostęp do zamkniętego pomieszczenia.

Zdobądź broń naukową Phineasa


Wpisy z terminala na Zawodnym sugerują, że broń zdobędziemy w laboratorium orbitalnym Phineasa. Wystarczy, że udamy się tam (dzięki komputerowi pokładowemu na Zawodnym). Broń leży na stoliku przy pokoju, w którym znajduje się Phineas.

Trzecia broń


Ostatnim celem jest laboratorium WZW w centralnej części Monarchu – na zachód od Bursztynowych Wyżyn. Dotrzemy tam w zadaniu Niedostrzeżone błędy, podczas którego odwiedzamy rzeczoną lokację.

Giwera zlokalizowana jest na parterze. By się do niej dostać potrzebujemy albo 100 punktów hakowania, albo specjalnego klucza. Ten znajdziemy na pierwszym piętrze przy jednym ze stanowisk z nieaktywnym terminalem!

Kolejną sprawą są zabezpieczenia komputera. Tutaj z kolei potrzebujemy albo 55 punktów hakowania, albo poprawnych odpowiedzi na trzy pytania. Jeśli nie mamy odpowiednio rozwiniętej umiejętności hakowania, na kolejne pytania odpowiadamy następująco:

  • Chronić przewodniczącego
  • Rugasz go od stóp do głów (…)
  • Aresztujesz małżonkę (…)

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1881 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?