Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (74)Gram (22)Ukończone (37)Kupię (11)

Pytajnik obok sfinksa - wiki Assassin's Creed: Origins


Pytajnik obok sfinksa jest istotny z kilku powodów. Warto jednak tu przyjść dopiero po wykonaniu zadania Przysięga Bayeka, dzięki temu będziesz w stanie w pełni zwiedzić wnętrze grobowca.

Pod jedną z tylnych nóg sfinksa jest wejście. W środku będzie ciemny tunel, idź nim do przodu. W komnacie pozornie zamkniętej znajdziesz kolejne wąskie przejście, po lewej stronie. Przeskocz ponad dziurą w ziemi i idź do przodu. Znajdziesz w ten sposób dwa skarby.

Weź je i wróć się do dziury. Spadnij na dół i kontynuuj. Zejdziesz w ten sposób głęboko pod ziemię, do sporej komnaty. Przeszukaj ją, a znajdziesz przejście dalej. Wkroczysz wreszcie pod dziwną kopułę. Po drugiej stronie tegoż pomieszczenia jest ostatni skarb. To jednak nie ostatnia tajemnica, na Ciebie tu czekająca.

Jeśli masz za sobą zadanie Przysięga Bayeka, te związane z kamiennymi kręgami, możesz zbliżyć się do makiety Egiptu, jaka się tu znajduje, i wejść z nią w interakcję. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa i pojawi tajne przejście.

Skorzystaj z nowo otwartych wrót. W tunelu idź cały czas przed siebie, aż wejdziesz do sporej komnaty. Znajdziesz w niej mechanizm pradawnych. Jeśli masz 50 fragmentów pustynnego szkła, będziesz w stanie go uruchomić. W nagrodę otrzymasz Ubiór Iso.

Z grobowca wydostaniesz się albo na piechotę, albo teleportem za mechanizmem.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1326 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?